Zaufanie i wierność to najważniejsze elementy szczęśliwego związku. Jednak nikt nie może zagwarantować wierności ukochanej osoby. Astrologowie zidentyfikowali znaki zodiaku, których przedstawiciele najczęściej uwodzą i zdradzają swoich partnerów. Więc jeśli szukasz niezawodnego partnera na całe życie, trzymaj się od nich z daleka.

Bliźnięta

Osoby spod tego znaku nie tolerują monotonii. Potrzebują "huśtawki emocjonalnej" i wiru uczuć. Rutyna może doprowadzić ich do ślepego zaułka, skłonić do zastanowienia się nad możliwością zaspokojenia swoich potrzeb poza związkiem. Bliźniętom trudno będzie zadowolić się jedną osobą, dopóki nie znajdą partnera, który potrafi nieustannie zaskakiwać i gasić ich pragnienie nowości.

Rak

Przedstawiciele tego znaku po prostu emanują urokiem. Przede wszystkim uwielbiają flirtować i popisywać się swoimi ukochanymi. Nic dziwnego, że nawet zamężne Raki często mają romanse na boku. Co więcej, nie widzą w tym nic złego, ponieważ czerpią niezrównaną przyjemność, gdy są doceniani.

Skorpion

Zmysłowość jest główną cechą tego znaku, który najczęściej prowadzi go przez życie. Dlatego romantyczne zauroczenie i namiętność mogą z łatwością wyprowadzić Skorpiona poza związek. Natomiast jeśli jego partner jego zdradzi, zemsta będzie straszna.

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

Lubisz spać na brzuchu? Niewiarygodne, co to może oznaczać

Waga

Dla przedstawicieli tego znaku tajne związki mają szczególny urok. Poczucie ryzyka i nowości jest dla nich jak narkotyk. Dlatego bez wyrzutów sumienia mogą oszukiwać swoją drugą połówkę.

Strzelec

Strzelec bardzo ceni sobie wolność i nienawidzi jakiekolwiek ograniczenia. Nawet gdy ich serce jest już zajęte, ciągle szukają kogoś lepszego. Nowe emocje poza związkiem są dla nich jak kropla adrenaliny w codziennej rutynie. Bez takiej „zmysłowej gimnastyki” bardzo trudno jest im być naprawdę szczęśliwymi.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational