Narzekająca staruszka lub aktywna kobieta – gwiazdy potrafią przewidzieć Twoje zachowanie na starość.

Siedem gwiazd Hollywood, które nie mogły wyjść poza jeden obraz

Jakie będą wszystkie znaki zodiaku na emeryturze? Dowiedz się, co Cię czeka.

Koziorożec

Koziorożce zaczynają uczyć wszystkich, jak żyć od najmłodszych lat. Im starszy jest Koziorożec, tym bardziej może sobie pozwolić na relaks przy kieliszku gdzieś na wakacjach. 

Popularne wiadomości teraz

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

„Nierealne piękno”, „Usunęła usta, stała się pięknością”. Uzerli pokazała ślad stroju kąpielowego na nagim ciele

Wodnik

Wodniki czekają na emeryturę jak manna z nieba: w końcu zostaną sami! Wreszcie będzie można nic nie robić z czystym sumieniem i nie zadłużać się u nikogo. "Hurra!" - myśli Wodnik i entuzjastycznie oddaje się bezczynności, ale to wystarczy na trzy tygodnie. Emeryci i wodnicy zazwyczaj dostają pracę, żeby się nie nudzić.

Ryby

Ryby boją się starości i zwykle wyglądają o 10-15 lat młodziej. Nie zmienią niczego w swoim rytmie życia, dopóki nie skończą 90 lat.

Baran

Baran przez całe życie szumnie deklaruje, że wcale się nie starzeje i że do końca życia będzie pracował. Więc ich wycofanie jest nadal misją. Na starość Baran może polecieć na Malediwy, a nawet mieć romans z namiętnym cudzoziemcem.

Znaki zodiaku, które mają szczęście w miłości od 6 do 14 września

Byk

Byk na starość zamienia się w dostojne i surowe stare kobiety, przed którymi drżą wszyscy przedstawiciele młodszego pokolenia. Fakt, że wnuki mają osobny dom i możliwe, że na innym kontynencie Byk wcale się nie martwi. Ta babcia nauczy Cię również wytrzymać ciosy losu.

Bliźnięta

Bliźnięta nagle nadejdą starość. Jednocześnie przedstawiciele znaku w ogóle nie przejmują się zmarszczkami i siwymi włosami. Bliźnięta martwi się o coś innego: dlaczego serce zawodzi, stawy trzeszczą, a skądś jest kac. Bliźnięta zwykle potrzebują kilku lat, aby pogodzić się z tak podstępną zdradą własnego ciała. A potem przyzwyczajają się do tego i po prostu trochę zwalniają.

Rak

Druga młodość Raka zaczyna się na starość. Jeśli Rak ma wnuki, zajmie się nimi. Jeśli Rak nie ma wnuków, nagle uświadamia sobie, że dzieci już dawno wyrosły i czas zacząć budować karierę.

Lew

Lwy bardzo boją się, że są zaniedbane i nie są poszukiwane przez społeczeństwo i rodzinę, ponieważ nie wiedzą, jak upiec ciasta i robić na drutach skarpetki. Na szczęście Leo gromadzi na starość znaczny kapitał, który zaczyna rozdawać wnukom w zamian za miłość, szacunek i uwagę.

Panna

Starość dla Panny wcale nie jest przerażająca, ponieważ zaczyna się w rzeczywistości od dzieciństwa: nawet bardzo mała Panna nie boi się lekarzy i uwielbia krytykować wszystkich wokół. „Stare dobre czasy” Panny pamiętają od 30 roku życia.

Waga

Na starość Waga zdaje sobie sprawę, że teraz wszystko jest możliwe i wreszcie wyzwala swoją ciemną stronę, którą skrzętnie ukrywała przez całe życie. Teraz możesz usiąść na ławce przy wejściu i wyzywać wszystkich, przeklinać w przychodni, uderzać kijem w sufit dokładnie o 23:00, aby wszystkich uciszyć i przekląć rząd.

Skorpion

Skorpion na starość przepełniony jest poczuciem własnej wielkości i znaczenia, ponieważ żył życiem i teraz wie wszystko. Na wszystkich patrzy z góry. Jednocześnie szczerze wierzy, że młodsze pokolenie jest po prostu zobowiązane do szanowania jego mądrości.

Strzelec

Emerytowanego Strzelca należy szukać w klubach, gdzie pije whisky, tańczy, a nawet flirtuje. Faktem jest, że Strzelec po prostu nigdy nie wiedział, jak określić swój wiek, tylko w młodości nie było to tak zauważalne.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational