Wrzesień to trzeci miesiąc - zaraz po miesiącach wakacyjnych - z największą liczbą urodzeń dzieci. Może to wynikać z tego, że najczęściej wrześniowe dzieci są poczęte w grudniu, a to czas Świąt Bożego Narodzenia, Sylwestra i najdłuższych nocy w ciągu roku. Klimat sprzyja, po prostu.

Co ciekawe, statystyki wskazują, że osoby urodzone we wrześniu żyją długo. W tej kwestii wyprzedzają ich tylko dzieci listopadowe. 

Test na osobowość. Wybierz liść paproci, a dowiesz się prawdy na swój temat

Charakter osób urodzonych we wrześniu

Być może to przeznaczenie, a może tylko zwykły przypadek, ale dzieci urodzone we wrześniu są zazwyczaj bardzo dobrymi uczniami. To zazwyczaj roważne, mądre i ciekawe świata osoby, które mają w sobie bardzo dużo empatii. Martwią się o pokój na świecie i sytuację zwierząt. Są miłe i uczynne, i zawsze dobro innych stawiają nad swoje. Często brakuje im asertywności.

Praca:

Skupulatność i dokładność to cechy, które doskonale opisują osoby urodzone we wrześniu. Przez te cechy, takie osoby są wręcz stworzone do wymagającyh odpowiedzialności zawodów. Wrześniowi pracownicy zawsze są skrupulatnie przygotowani do swoich zadań i nie lubią nagłych zmian planów. Praca pod presją czasu nie jest ich mocną stroną, bo zawsze się wtedy mocno stresują i obniżają jakość.

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Krzysztof Junior w szczerym wyznaniu o swojej bezdomności

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Zobacz także:

Horoskop dla wszystkich znaków zodiaku na wrzesień. Oj będzie się działo w tym miesiącu

Zdrowie:

Zdrowie osób urodzonych we wrześniu określane jest jako dobre. To osoby, które nie narzekają na otyłość. Niestrawność też im niestraszna. Raczej narażeni są na choroby układu moczowego czy problemy z nastrojem. Wynika to z tego, że osoby te, zbyt dużo od siebie wymagają.

Relacje:

Osoby urodzone we wrześniu są bardzo dobrymi przyjaciółmi. Można na nich liczyć w każdej sprawie. Potrafią być szczerzy i pomocni. Są to też osoby, z którymi ludzie lubią przebywać. Bije od nich dobra aura. Mimo że łatwo nawiązują kontakty, to jednak najchętniej spędzają czas same. Są dość zamknięte w sobie i nie okazują emocji. Są wybredne jeśli chodzi o dobór przyjaciół i partnera. W związkach trudno do nich dotrzeć. Nie od razu mówią, co im nie pasuje. Często trzeba się domyślać, co im chodzi po głowie. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational