W dzisiejszych czasach wszystko idzie dobrze: każdy problem jest rozwiązywany szybko i łatwo.

Trzy znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji: ich szósty zmysł potrafi zaskoczyć

Szczęśliwe dni tygodnia dla każdej konstelacji. Każdy może przyciągnąć szczęście i wyjść z kłopotów, po prostu patrząc na kalendarz i planując wszystkie ważne rzeczy we właściwym czasie.

Dla Barana szczęśliwe dni to wtorek i niedziela. To właśnie w tych dniach przedstawiciele tego znaku są polecani do rozwiązywania ważnych problemów i organizowania spotkań biznesowych. Wtorek i niedziela nadają się również na życie osobiste: konflikty rodzinne są łatwo rozwiązywane i nawiązują nowe przyjaźnie. Niekorzystne dni to piątek i sobota. Rzeczy ważne na te dni nie są warte planowania.

Dla Byka dobre dni to poniedziałek i piątek. Jeśli poniedziałek jest najkorzystniejszy dla pracy, to piątek jest najbardziej udany dla miłości. Zły dzień to czwartek. Astrologowie zalecają Bykowi, aby w tym dniu nie podejmował poważnych decyzji.

Popularne wiadomości teraz

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Krzysztof Junior w szczerym wyznaniu o swojej bezdomności

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Idealny psychotest na określenie własnej osobowości. Co widzisz na obrazku?

Dla Bliźniąt udane dni tygodnia będą trzy dni z rzędu: środa, czwartek i niedziela. W niedzielę Bliźnięta, bardziej niż inne znaki zodiaku, otrzymują patronat gwiazd. W te dni osiągają to, czego nie udało im się w poprzednich dniach tygodnia.

W przypadku Raka pomyślne dni to poniedziałek i czwartek. Wtorek i sobota to niebezpieczne dni dla przedstawicieli tego znaku. Raki powinny być bardzo ostrożne w swoich wypowiedziach i działaniach.

Niedziela jest uważana za dobry dzień dla Lwa. Nastrój ludzi tej konstelacji wzrasta w ten dzień tygodnia, wszystko się udaje w pracy i życiu osobistym, a wszystkie kłopoty mijają. Niekorzystnym dniem dla Lwa jest sobota. Astrologowie radzą spędzić ten dzień w domu lub z bliskimi.

Pięć znaków zodiaku czeka na poważne problemy we wrześniu, ale jest szansa na uniknięcie kłopotów

Dla Panny środa to szczęśliwy dzień. Środek tygodnia to dobry czas, aby przedstawiciele tego znaku zodiaku zaczęli realizować swoje plany, wykonywać prace domowe, robić zakupy i rozwiązywać problemy biznesowe. Panna nie pracuje wydajnie w czwartki i piątki.

Dla Wagi piątek i sobota są korzystne. Te dni zostały stworzone po to, by rozwiązywać wszystkie problemy, ważne zadania, robić plany. Ludzie z tej konstelacji najczęściej popełniają błędy we wtorki i niedziele.

Dla Skorpionów korzystnym dniem pod każdym względem jest wtorek. To dzień, w którym rośnie liczba przedstawicieli tego znaku. Uwaga Skorpiony powinny zachowywać się w poniedziałki i piątki.

Dla Strzelca czwartek jest uważany za dobry dzień. Każda aktywna podróż i akcja w tym dniu zakończą się sukcesem. A w środę nadchodzi niekorzystny dla Strzelca moment, w którym nie warto zaczynać niczego nowego.

Dla Koziorożców sobota i wtorek to dobre dni. Właśnie w tych dniach ujawnia się twórczy potencjał przedstawicieli tego znaku, ich umysł jest jasny, a wszystko wokół nich jest posłuszne ich decyzjom i działaniom. Niekorzystne dni to poniedziałek i czwartek.

Dla Wodnika szczęśliwe dni to środa i sobota. Te dni tygodnia sprzyjają wszystkim dziedzinom życia. W dzisiejszych czasach wodnicy powinni być aktywni i nie bać się podejmować decyzji. Wszystko, co zacznie się w środę lub sobotę, zakończy się sukcesem. Niedziela to zły dzień. Wodnik w tym dniu nie będzie mógł właściwie skoncentrować się na ważnej sprawie, dlatego lepiej odłożyć wszystkie plany.

Najlepsze dni dla Ryb to poniedziałek, czwartek i piątek. W dzisiejszych czasach astrologom zaleca się robienie tego, co jest dla nich naprawdę interesujące lub ważne w tej chwili. Pechowy dzień tygodnia to środa.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational