Baran, Bliźnięta, Rak i Lew będą zajęci sprawami finansowymi.

Trzy znaki zodiaku o najsilniejszej intuicji: ich szósty zmysł potrafi zaskoczyć

Baran - 5 Pentakli

Podobno w ostatnie dni lata wydałeś dużą sumę pieniędzy, na przykład na wakacje w egzotycznych krajach lub na duże zakupy, a teraz zmuszony jesteś na chwilę zacisnąć pasa i odmówić sobie drobnych przyjemności, aby oszczędzać pieniądze. Ale nie rozpaczaj, możesz szybko przywrócić zasoby materialne.

Byk - Hierofant

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

To najładniejsze zdjęcie: Ola Szwed pochwaliła się kadrem ukochanego partnera z córką

„Nierealne piękno”, „Usunęła usta, stała się pięknością”. Uzerli pokazała ślad stroju kąpielowego na nagim ciele

Tarot mówi, że uczenie się będzie kluczowe w tym tygodniu. Wrócisz do swojego biurka – rzeczywistego lub wirtualnego – i po wakacjach z nową energią zajmę się nauką. Bez względu na to, ile masz lat, nowa wiedza w każdej dziedzinie zostanie bardzo dobrze przyswojona. To sprzyjający okres do opanowania nowego zawodu i samodoskonalenia.

Bliźnięta - Król

Pentakli Wszystko w Twoim życiu będzie kręciło się wokół tematu pieniędzy, oszczędności, finansów. Twoja obecna sytuacja finansowa jest dość stabilna. W rzeczywistości masz kontrolę nad wszystkim. Co więcej, otworzą się przed tobą nowe drogi. Najważniejsze to zauważyć je na czas i zacząć działać. Tydzień bardzo sprzyja rozpoczynaniu nowych biznesów i realizacji nowych pomysłów.

Rak - 2 Pentakle

W tym tygodniu musisz zajmować się kilkoma sprawami na raz, przełączać się z jednego zadania na drugie. Głównym warunkiem sukcesu jest spokój i równowaga. „Im ciszej idziesz, tym dalej dotrzesz”. Niech to będzie Twoje motto na najbliższe 7 dni. Im mniej pośpiechu i zamieszania, tym lepsze będą wyniki.

Pięć znaków zodiaku czeka na poważne problemy we wrześniu, ale jest szansa na uniknięcie kłopotów

Lew - 6 Pentakli

Dostałeś kartę pomocy materialnej i patronatu. Nie wiadomo, czy ta pomoc zostanie Ci udzielona, ​​czy sam będziesz pełnić rolę asystenta. Głównym tematem tygodnia będzie wymiana dość namacalnych środków na podziękowania, za „dziękuję”. Karta może również mówić o szkoleniach i konieczności opłacania ewentualnych rachunków.

Panna - Rycerz Pucharów

Tydzień będzie naznaczony romansem. Możesz doświadczyć najgłębszych uczuć, poznać nową miłość lub zakochać się nie w osobie, ale w idei lub rzeczy. To mapa dominacji emocji nad umysłem. Ale kto powiedział, że to złe? Karta może również symbolizować pewną niedojrzałość działań i odruchową reakcję na to, co się dzieje.

Waga - Królowa Pucharów

Ta karta, podobnie jak poprzednia, dotyczy emocji i czułych uczuć, w tym przypadku dojrzałych, a także intuicji i kreatywności. W tym tygodniu możesz zanurzyć się w głębinach swojej podświadomości, skąd będziesz czerpać inspirację. Cokolwiek zrobisz, cokolwiek powiesz - wszystko będzie niezwykle głębokie i wypełnione specjalnym znaczeniem. Ale karta może przegrać w inny sposób – kobieta o podobnych cechach charakteru odegra dużą rolę w Twoim życiu.

Skorpion - Król Pucharów

Ta karta kontynuuje serię kart „kubeczek”, które wypadły w tym układzie. Jest symbolem osoby wrażliwej, która umie okazywać emocje, umie kochać i dbać. Jest odporny na zewnętrzne niesprzyjające okoliczności, nie wstrząsną nim. Jest mądry i zawsze ma inny punkt widzenia. Możesz pokazać te cechy charakteru w tym tygodniu, albo właśnie taka osoba będzie miała na ciebie silny wpływ.

Strzelec - Pustelnik

Na mapie widzimy czarodzieja, który w pojedynkę wyrusza w podróż, by nieść światu mądrość i nową wiedzę. W tym tygodniu masz do wykonania ważną misję, której nikt oprócz ciebie nie może wykonać. Będziesz musiał opuścić swoją strefę komfortu, poświęcić wygodę na rzecz wielkiego celu. Mapa może również mówić o podróży jako takiej.

Wodnik - 7 Pentakli

Ten tydzień będzie dla Ciebie znakiem oczekiwania. Rozpoczęło się wiele procesów, ale „reakcja chemiczna” jeszcze nie zaszła. To wymaga czasu. Bądź cierpliwy. Owoce twoich wysiłków powinny dojrzeć. A te żniwa Cię nie zawiedzią. Ten tydzień Tarota zaleca się poświęcić na budowanie obrony. Być może znajdziesz się w jakiejś walce. Nikt nie wie, czy zostaniesz zaatakowany, ale i tak nie zaszkodzi rozrzucać słomki. Nie możesz się zrelaksować. Musisz być czujny. Bądź przygotowany na szybkie działanie bez marnowania czasu na myślenie.

Ryby - 9 różdżek

Ten tydzień Tarota zaleca się poświęcić na budowanie obrony. Być może znajdziesz się w jakiejś walce. Nikt nie wie, czy zostaniesz zaatakowany, ale i tak rozrzucenie słomek nie zaszkodzi. Nie możesz się zrelaksować. Musisz być czujny. Bądź przygotowany na szybkie działanie bez marnowania czasu na myślenie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational