Początek jesieni, koniec wakacji i powrót do pracy rzadko kiedy są łatwe. Jednak astrologowie przewidują niekończącą się serię nieszczęść i kłopotów tylko dla czterech znaków zodiaku. Zła karma może popsuć im wszystkie plany.

Lew

Przedstawiciele tego znaku pewnego dnia odczują, że wszystko się wali. Gdy tylko przyzwyczaiłeś się do bieżącej sytuacji i poczułeś się swobodnie, wszystko nagle zniknęło, niczym miraż. Musisz ponownie szukać wewnętrznej motywacji, aby przywrócić zwykły rytm życia. Ale czasami po prostu chcesz się zrelaksować, odnaleźć spokój i pewność siebie.

Nie poddawaj się. Ten okres nie będzie trwał wiecznie. W ciągu kilku dni poczujesz przypływ energii. Otworzą się nowe możliwości i perspektywy, a ty z radością zaczniesz torować drogę do sukcesu i dobrego samopoczucia.

Waga

W tym momencie nie wiesz, jak dalej żyć. Przyszłość jest niepewna, wiec każdy krok wydaje Ci się przerażający i niebezpieczny. Ale może warto zaryzykować? W tym momencie, gdy zaczynasz od zera i jesteś gotowy pomalować płótno swojego życia wszystkimi kolorami świata. Spróbuj. Ale mimo wszystko zachowaj zdrowy rozsądek i ostrożność.

Strzelec

Strzelec w najbliższym czasie będzie miał kłopoty w związku. Niezrozumiałe sytuacje, konflikty, przeoczenia – wszystko to może stać się powodem głębokiej urazy. Uspokój się. Twój partner na pewno odczuje Twoją wewnętrzną harmonię i optymizm, dzięki czemu wzajemne porozumienie stanie się o wiele łatwiejsze.

Popularne wiadomości teraz

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

„Nierealne piękno”, „Usunęła usta, stała się pięknością”. Uzerli pokazała ślad stroju kąpielowego na nagim ciele

Koziorożec

Osoby spod tego znaku ryzykują stać się prawdziwym epicentrum konfliktu. Na każdą krytykę będą odpowiadać agresją, krzykiem i warczeniem. Co więcej, większość sytuacji, które powodują „słuszny gniew” u Koziorożców, będą mieć miejsce w pracy. Bądź ostrożny i trzymaj się z dala od kłótni z kierownictwem, aby uniknąć zwolnienia z pracy.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational