Szczególną uwagę należy zwrócić na pracę: dobre perspektywy i możliwość wspinania się po drabinie kariery na kilku objawach zodiaku.

Korzystne dni września 2021 roku: co powie cykl księżycowy

Jakie niespodzianki przygotował pierwszy miesiąc jesieni?

Baran

Baran musi być cierpliwy: korzystna oferta zostanie odebrana tylko w połowie miesiąca, ale na razie masz każdą szansę na pokazanie pracodawcy, że jesteś "najlepszym pracownikiem miesiąca". Sprawy będą rozwijać się jako najlepsze iw tych Baranów, którzy prowadzą własną firmę. 

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

Beata Kozidrak zamierza wyjechać z Polski. Czeka na nią piękna rezydencja

Jeśli chodzi o sferę miłosną, tutaj romantyczne spacery pod księżycem ustąpią miejsca namiętnym nocom. Znalezienie równowagi między pracą a życiem osobistym nie będzie dla Barana tak łatwe.

Byk

Początek miesiąca dla Byka będzie, delikatnie mówiąc, napięty. Ludziom z tej konstelacji trudno będzie zaangażować się w rytm pracy po letniej sjeście. Nie zaleca się jednak, aby planety podążały śladem swojego lenistwa - jest to dla ciebie niezwykłe, więc nie powinieneś zaczynać.

Jeśli Byk nie jest w stanie szybko dostroić się do nastroju do pracy, może nie tylko stracić dochodowe projekty. Nie martw się, w październiku będzie można wyjść z trybu ekonomicznego i wypracować wszystko, co wydano podczas „leniwego” września. Ale w sferze osobistej obejdzie się bez skandali i kłopotów.

Bliźnięta

Dobra wiadomość dla singli: wrzesień to świetny czas na znalezienie bratniej duszy. Dlatego wykorzystaj każdą okazję, aby być w centrum uwagi, los może czekać na Ciebie w najbardziej nieoczekiwanych miejscach. Jeśli Bliźnięta planowały zalegalizować związek z kochankiem, to pierwszy miesiąc jesieni jest do tego idealny. Rodzina Bliźniąt może zauważyć, że uczucia wybuchają z nową energią. Jeśli chodzi o pracę, lepiej, aby ludzie z tej konstelacji wstrzymali interesy. Nie ma w tym nic złego, wystarczy odpocząć.

Rak

W przypadku Raka wrzesień będzie miesiącem testów: przetestowane zostaną prawie wszystkie dziedziny życia. Musisz być szczególnie ostrożny podczas negocjacji biznesowych i transakcji. Możliwe, że ten znak będzie musiał stawić czoła zdradzie ze strony najlepszego przyjaciela lub bratniej duszy, ale gwiazdy mówią, że wszystko przyniesie korzyści. Lepiej teraz otworzyć oczy i przestać komunikować się ze sprawcą, niż przeżyć całe życie w kłamstwie. Na tle wzmożonej aktywności emocjonalnej choroby przewlekłe mogą się pogorszyć, starać się być mniej nerwowym i nie chwytać się problemów. Pamiętaj, że te testy są podawane z jakiegoś powodu. Możesz już zacząć przygotowywać torbę na październikowe prezenty od losu.

Lew

Lwy mają szczęście we wrześniu. Ludzie z tej konstelacji będą mieli szczęście we wszystkich swoich przedsięwzięciach: czy to w pracy, finansach, czy w domu. Przyjemną premią będą duże wpływy gotówkowe na koniec miesiąca. Jedyne, co może przyciemnić pierwszy miesiąc jesieni, to chroniczne zmęczenie. Lwy, nie sądzisz, że wziąłeś na siebie przytłaczający ciężar? We wrześniu gwiazdy pomogą Ci uporać się ze wszystkimi problemami, a nawet wesprą Cię moralnie. Ale w październiku będziesz musiał polegać tylko na sobie, więc powinieneś nieco zmniejszyć swoje królewskie ambicje.

Panna

Cóż, Panno, dobrze odpoczęłaś w sierpniu. Jeśli nie, to cię rozczarujemy: w niedalekiej przyszłości będziesz musiał pracować z nawiązką. Oczywiście twoje wysiłki nie pójdą na marne. Los we wrześniu zachwyci Cię uroczymi niespodziankami i drobnymi prezentami gotówkowymi tylko na Twoje urodziny. Panny będą miały nieodpartą chęć ponownego zainwestowania swoich finansów, ale nasza rada: wydaj je na siebie, ponieważ na to zasługujesz. Również w pierwszym jesiennym miesiącu nie zapomnij o odżywianiu i zdrowiu. Jeśli lato się skończy, nie oznacza to, że możesz założyć oversize'owy sweter do następnej wiosny.

Jak wyglądała dziewczyna, która wydała fortunę na "chirurgię plastyczną", żeby wyglądać jak "Barbie"

Waga

Ludzie z tej konstelacji będą jednymi z najbardziej utytułowanych przedstawicieli kręgu zodiakalnego. Wagi powinny oczekiwać awansu zawodowego i pomocy apodyktycznego patrona (najprawdopodobniej będzie to mężczyzna), a także dodatkowych korzyści materialnych. Trzeba jednak pamiętać, że będzie to płatność jednorazowa. Jeśli pracujesz w tym samym kierunku, możesz otworzyć nowe źródło dochodu i zapewnić sobie komfortową starość. Nie zwalniaj swojej aktywności nie tylko we wrześniu, ale w ogóle jesienią, aby nie przegapić szczęśliwej szansy. Życie osobiste będzie gotować się z namiętnościami, ale Waga lubi ten stan rzeczy, więc wszystko jest w porządku.

Skorpion

Ten, który powinien odpocząć w pierwszym miesiącu jesieni, to Skorpiony. Najlepiej wybrać się na wakacje nad morze i, jeśli pozwala na to budżet, za granicę. Odpoczynek jest po prostu niezbędny przedstawicielom tego znaku, ponieważ ostatnio odczuwają załamanie, które graniczy z depresją. Jeśli nie chcesz jechać na wakacje, spędź czas w domu, poświęć go na samokształcenie i komunikację z bliskimi. Będziesz zaskoczony, ale podczas pracy prawie całkowicie straciłeś wątek łączący z bliskimi. A Wszechświat nie wybacza tym, którzy tracą kontakt ze swoim rodzajem.

Strzelec

Ludzie z tej konstelacji muszą być ostrożni podczas zawierania umów i prowadzenia negocjacji biznesowych. Ale Strzelec nie doświadczy kryzysu monetarnego, jeśli powstrzyma się od pochopnych decyzji i impulsywnych zakupów. Strzelec musi pamiętać, że przede wszystkim musi zadbać o własny komfort, a następnie zaspokoić pragnienia innych. Wielu przedstawicieli tego znaku będzie zajętych rozwiązywaniem problemów innych ludzi, ale gwiazdy nie radzą ingerować, w przeciwnym razie uczynią cię winnym. Nie zapominaj, że większość chorób przewlekłych nasila się jesienią i zadbaj o siebie.

Koziorożec

We wrześniu lepiej dla Koziorożców wysunąć na pierwszy plan życie osobiste: teraz jest najbardziej odpowiedni czas na poprawę relacji z bratnią duszą lub znalezienie partnera. Koziorożce, które są w trójkącie miłosnym, będą mogły się z niego bezboleśnie wydostać. W pracy wszystko pójdzie jak zwykle, choć gwiazdy nie zapowiadają zawrotnej kariery, ale nie oczekuje się też kłótni z władzami. Warto zadbać o oszczędności finansowe. Rozważ inwestycję: gwiazdy są przekonane, że jest to obecnie najbardziej dochodowe źródło dochodu dla Ciebie.

Wodnik

Już od początku miesiąca na Wodnika zostaną wylane dary losu, bo w ostatnich miesiącach byłeś na „czarnej liście” Wszechświata. Wreszcie gwiazdy zmieniły się z gniewu w miłosierdzie, dzięki czemu możesz cieszyć się pełnią życia. Wodnik powinien być aktywny i czerpać z życia jak najwięcej, podczas gdy szczęście jest po ich stronie. Ale nie zapomnij też o reszcie. Zanim zapiszesz kwotę, która nagle spadła Ci na głowę, uspokój się i podejmij świadomą decyzję. Nie zapomnij o swojej rodzinie, pomóż swoim bliskim. Gwiazdy szeptały, że los zesłał ci przeszłe próby, ponieważ zachowywałeś się bardzo samolubnie. Nie powtarzaj błędów z przeszłości, a szczęście długo poprowadzi cię za rękę.

Ryby

Ryby muszą skupić się na swoich celach. Ludzie tego znaku muszą dokładnie zrozumieć, czego chcą od życia i zbudować jasny plan. Teraz kończy się dla nich okres oczekiwania, wkrótce Ryby mogą osiągnąć wszystko, o czym marzą. Przedstawiciele tego znaku nie powinni wierzyć plotkom i plotkom, a także angażować się w awanturnicze plany. Na pewno się wzbogacisz, ale wrzesień nie jest Twoim triumfalnym miesiącem. Nie, nie mówimy, że będzie to trudne, wszystko zależy od Twojego nastroju. Gwiazdy patrzą na ciebie teraz, więc nadchodzi czas, kiedy musisz pokazać się z jak najlepszej strony.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational