I choć trudno nam w to uwierzyć, testy obrazkowe wiele mówią o naszej osobowości. Psycholodzy bardzo często używają tego typu technik, by pomóc sobie w rozszyfrowaniu charakteru pacjenta. 

Poniższy test to jeden z wykorzystywanych psychotestów do określenia typu osobowości człowieka. Jesteś gotowy?

Przyjrzyj się uważnie poniższej grafice i wskaż osobę, która według ciebie wygląda na najbardziej szczęsliwą. Poniżej obrazka znajdziesz odpowedzi do testu.

test na osobowość
test na osobowość

Jeśli wybrałeś numer... 

1.- Artysta o kreatywnym myśleniu i wyostrzonym rozsądku.

Zawsze byłeś kochany przez ludzi z twoim nieco psotnym i zaskakującym stylem myślenia. Jesteś pełen emocji, więc jesteś też bardzo dobry w pomaganiu swoim przyjaciołom w trudnej sytuacji. Nie lubisz rzeczy oczywistych, więc wciąż próbujesz czegoś nowego. Zadziwiasz ludzi nieprzewidywalnymi, niesamowitymi pomysłami. Jesteś też miłą osobą i wiesz, jak o siebie zadbać.

2.- Pełen wyzywającego ducha i poczucia obowiązku

Lubisz próbować różnych rzeczy i zadziwiasz ludzi rewolucyjnym myśleniem. Masz dobre oko do biznesu, ponieważ masz niesamowitą umiejętność dokładnego zrozumienia sytuacji i potrzeb ludzi. Jesteś osobą z tak zwaną głową na karku, z pozytywną energią i aktywną osobowością, która motywuje innych i zachęca do rozwoju.

3.- Konserwatywny i praktyczny sędzia

Przywiązujesz dużą wagę do praktyczności, ponieważ jesteś osobą pryncypialną, która zawsze ocenia rzeczy racjonalnie. Traktujesz wszystkich dobrze bez dyskryminacji, ponieważ nie jesteś stronniczy. Wierzysz, że bycie stabilnym jest najlepsze dla ciebie i ludzi wokół. Unikasz bójek, ponieważ jesteś pacyfistą, który nie lubi kłótni. Zawsze mądrze koordynujesz opinie i elastycznie rozwiązujesz problemy, będąc sprawiedliwym sędzią.

4.- Niezawodny i szczery, który zdobywa łaskę innych

Jesteś rozważną osobą, do której przychodzą twoi znajomi po radę, ponieważ jesteś bardzo dobry w znajdowaniu mądrych rozwiązań. Przywiązujesz dużą wagę do szczęścia i wierzysz, że pochodzi ono z relacji z ludźmi, przez co są dla ciebie ważni. Jesteś bardzo popularny, ponieważ zawsze dbasz o bliskie Ci środowisko. Jesteś też dowcipny i zabawny. Ludzie to doceniają.

5.- Ambitny z wysoko rozwiniętym szóstym zmysłem

Elastycznie radzisz sobie z każdą sytuacją i wszędzie błyszczysz. Jesteś bardzo dobry w dostosowywaniu się do każdej grupy osób. Ludzie uważają cię za tajemniczą osobę, ale za to pełną uroku. Jesteś pełen dystansu i dopiero jak kogoś bardzo lubisz, to pokazujesz jaki jesteś miły. Doskonale radzisz sobie w związkach.

6. -Uroczy i pełen optymizmu marzyciel

Ludzie mówią o tobie, że często bujasz w obłokach. Taki jesteś, że wciąż gonisz za swoimi myslami. Żyjesz wyobraźnią i zachowujesz się jakbyś żył w innej galaktyce. Nie wszyscy to rozumieją i to akceptują. Ludzie nie rozumieją, że można być wciąż usmiechniętym, podczas gdy wokół tyle złego się dzieje. Może własnie dlatego świetnie dogadujesz się z dziećmi.
 
Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational