Koziorożec

Długo myślałaś o tym, żeby pójść do kina. Nie myśl – działaj! Namów przyjaciółkę na wspólny seans. Spędzisz świetnie czas, który pozwoli Ci naładować energię na kolejny tydzień.

Baran

Potrzebujesz odpoczynku. Zrelaksuj się przy książce, którą polecała Ci ostatnio koleżanka z pracy. Miałaś pracowity tydzień, teraz czas na odpoczynek.

Wodnik

Dzieci dały Ci w tym miesiącu popalić. Czas, być od nich odetchnęła chociaż na jeden wieczór. Poproś teściową, by zajęła się wnukami. Potrzebujesz spędzić trochę czasu z partnerem.

Poznaj ciemną stronę swojego znaku zodiaku! Zdziwisz się, jak poznasz prawdę

Ryby

Szef i współpracownicy dawali Ci mocno popalić przez cały miesiąc, dlatego w ten weekend zrób coś szalonego, co pozwoli Ci zapomnieć o problemach. Gwiazdy mówią, że w Twojej okolicy szykuje się głośna impreza, powinnaś się na nią wybrać.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta powiedziała „Kocham Cię” swojemu psu. Jego reakcja wzrusza do łez

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Byk

W Twoim związku w ostatnim czasie nie działo się najlepiej, ale nie martw się, zły czas minie właśnie w ten weekend. Przeżyjesz ze swoim partnerem niezwykłe chwile. Nawet nie sądziłaś, że taki z niego romantyk!

Bliźnięta

Musisz przemyśleć kilka spraw, bo ostatnio sporo zawaliłaś w swoim życiu. Spróbuj z kimś poważnie porozmawiać i zasięgnąć rady. Mars Ci w tym pomoże, przesyłając dobrą duszę do Twojego życia.

Rak

W niedziele będziesz miała sporo gości. Będzie to idealny moment na to, by ugotować Twoją ulubioną potrawę i przy okazji wyjawić długo skrywany sekret swoim bliskim.

Kobiety o tych znakach zodiaku są uważane za najatrakcyjniejsze dla mężczyzn. Działają jak magnes

Lew

Czeka Cię kłótnia, która nie będzie lekka. Jedna ze stron mocno przy niej ucierpi i możesz być to Ty, jeśli odpowiednio tego nie rozegrasz. Bądź czujna.

Panna

W Twoim życiu pojawi się tajemniczy mężczyzna, który totalnie zmieni Twoje dotychczasowe plany. Nie tylko te krótkodystansowe. Jednak trudno powiedzieć, że te zmiany wyjdą Ci na dobre.

Waga

Przed Tobą weekend pełen nauki – nauki życia. Jeśli wyostrzysz swoje zmysły odkryjesz odpowiedź, na pytanie, które dręczyło Cię już od początku roku.

Skorpion

Ten weekend nie będzie dla Ciebie przełomowy. Szara rzeczywistość zapuka do Twych drzwi. Jednak po intensywnym miesiącu, takie dni będą wręcz dla Ciebie wybawieniem.

Strzelec

Nadchodzące dni będą dla Ciebie pełne.. śmiechu! Dokładnie tak. Usta nie będą mogły Ci się zamknąć z rozbawienia. Miałaś ostatnio trochę zmartwień, ale wraz z sobotą, znikną one na dobre.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com