Według tego kalendarza masz pewne cechy, za które te zwierzęta są odpowiedzialne. Dowiedz się, które znaki w indyjskim kalendarzu są uważane za najbardziej namiętnych kochanków.

Test: wybierz piórko i dowiedz się, czego naprawdę chcesz

Ashwin, Ogier (13-26 kwietnia)

Przedstawiciele tego znaku dążą do sukcesu i uznania. Nie oswajaj go w miłości. Partner będzie musiał szanować twoją wolność, a on sam musi być żądny przygód i interesujący, w przeciwnym razie nie będziecie razem.

Ashwiny cieszą się opinią seksownej i niestrudzonej postaci. Zawsze jesteś gotowy na pierwszy krok i często wpadasz w moc swoich pragnień.

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

Purva Fal Gu Ni, Szczur (30 sierpnia do 12 września)

Jesteś spokojny i racjonalny, a najważniejszą rzeczą dla ciebie jest dom. Jesteś bardzo przywiązany do swojej rodziny i najbliższego otoczenia, dlatego Twoim głównym celem jest stworzenie komfortu w domu. Jednocześnie Szczur uwielbia seks i od najmłodszych lat szuka przygody. Jeśli ktoś cię przyciąga, wysyłasz mu bezpośrednie sygnały, bez flirtowania. Szczur nie boi się, że taka prostolinijność może przestraszyć, bo zwykł namiętnie się kłócić i godzić.

Hasta, Buffalo (26 września do 9 października)

Twój nastrój często się zmienia. W jednym momencie jesteś spokojny i racjonalny, w innym - niespokojny. Starasz się odnieść sukces w swojej dziedzinie. Twoje relacje miłosne mnożą się każdego dnia, różnią się różnorodnością i niestabilnością. Znak Hasty to zmysłowa miłośniczka cielesnych przyjemności, która uwielbia się kochać. Jesteś zdolny do wielu rzeczy, aby zadowolić ukochaną osobę, ale potrzebujesz niezależności. W życiu intymnym czasami staje się agresywny.

Kate Middleton opublikowała nowe zdjęcie księżniczki Charlotte z motylami

Ziesta, Jeleń (2-14 grudnia)

Ten znak ma genialny umysł, pragnie władzy, przywiązanej do wartości materialnych. Jesteś bardzo zmysłowy w miłości, czasami za bardzo - Twoja zazdrość i egoizm mogą nie mieć granic, a pociągają Cię złożone dramatyczne relacje. Kochasz seks i różnorodność, nie skąpisz uczuć. W intymnych związkach twoja moc może stać się naprawdę destrukcyjna.

Dhanishta, Lwice (6-18 lutego)

Jesteś olśniewająca i charyzmatyczna, atrakcyjna fizycznie i duchowo, silna słowem i czynem. Uważasz swoją egzystencję za uzasadnioną, kiedy pomagasz innym. W seksie masz apetyt lwa i otwarcie demonstrujesz ich pożądanie. Kochasz się kochać i spokojnie akceptować swoją seksualność. Nie dążysz do własności i nie utrzymujesz równych relacji.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational