Sugerujemy, abyś sprawdził, co powie Ci Twoja podświadomość i intuicja. W tym teście wystarczy wybrać tylko jedno piórko. Wybierz szybko, bez wahania, wtedy wynik może być dokładniejszy.

W wieku 2 lat tancerz William zdołał zebrać 31 milionów wyświetleń na YouTube

Twój wybór powie Ci kim jesteś i kim chciałbyś być. Na tej podstawie Twoje wybory mogą pokazać, czego naprawdę pragniesz.

1. Różnorodność

Chcesz więcej różnorodności w swoim życiu.

Popularne wiadomości teraz

Jacek Kurski zrobił zdjęcie żonie, jak karmi piersią. Efekt jest zniewalający. Co za widok

Krzysztof Junior w szczerym wyznaniu o swojej bezdomności

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

Jeśli wybrałeś ten długopis, utknąłeś w rutynie. Robisz to samo w kółko i czujesz, że desperacko potrzebujesz czegoś nowego w swoim życiu. Twój wybór wskazuje, że szukasz różnorodności w swoich myślach i czynach. To piórko przyciągnęło Cię różnorodnością kolorów, które w rzeczywistości odzwierciedlają Twoje wewnętrzne pragnienia. Może to być twoje życie miłosne lub praca, ale pragniesz nowości, która odświeży twoje zmysły.

2. Uwaga!

Chcesz więcej skupienia w życiu.

Jeśli wybierzesz ten długopis, często jesteś rozproszony i trudno jest wykonać pracę od początku do końca. Możesz zacząć kilka rzeczy jednocześnie, ale zostaw je w połowie. Twój mózg chce uchwycić wiele rzeczy i często się nudzisz wieloma rzeczami. Twój wybór wskazuje, że chcesz się skoncentrować i skupić, aby wykonać postawione zadania i pogodzić się z samym sobą. Pióro, które wybrałeś, wyróżnia się tym, że ma kilka kolorów skoncentrowanych na górze i to właśnie ten detal przykuł Twoją uwagę. Chcesz dążyć do najlepszych.

3. Ciepło

Chcesz więcej ciepła.

Jeśli wybierzesz to piórko, jesteś osobą delikatną, opiekuńczą i przyjazną. Dajesz jednak więcej niż otrzymujesz. Wiesz, że zasługujesz na więcej miłości, którą dajesz, ale często okazuje się, że ty, twoja dobroć i miłość jesteście po prostu wykorzystywani. Twój wybór wskazuje, że pragniesz więcej ciepła i miłości. Niebieskie piórko odbija ciepło i dlatego przykuło twoją uwagę. Nie musisz się jednak martwić, ponieważ jesteś z natury bardzo łagodną osobą i nawet jeśli nie otrzymasz wystarczająco dużo miłości, nadal znajdziesz spokój, dzieląc się swoim ciepłem.

Jak za kamiennym murem: trzy najbardziej troskliwe znaki zodiaku

4. Różnorodność kolorów

Chcesz więcej kwiatów w życiu.

Jeśli wybrałeś ten długopis, nie jesteś osobą bardzo emocjonalną i często w twoim życiu są szare dni. Czujesz się trochę zmęczony całą negatywnością wokół ciebie. Twój wybór odzwierciedla twoje wewnętrzne pragnienie dodania żywych kolorów do twojego życia. Chcesz bardziej pozytywnie i mniej cicho. Przyciągnęła Cię kolorowa i wibrująca natura pióra, ponieważ chcesz, aby ta sama jasność panowała w Twoim życiu. Nie chcesz już być otoczony przez jakiekolwiek istoty sabotujące energię.

5. Siła

Chcesz więcej siły.

Jeśli wybrałeś to piórko, oznacza to, że pragniesz znaleźć siłę do realizacji swoich marzeń. Masz mnóstwo pomysłów (lub jeden wielki pomysł) i tkwisz w sytuacji, w której po prostu nie masz odwagi pokonać wszystkich życiowych przeszkód, które stoją na drodze do sukcesu. Twoje wybory wskazują, że szukasz wewnętrznej siły, jakiegoś wewnętrznego impulsu, który pomoże ci realizować swoje ambicje. Ciemne i jednolite kolory pióra odzwierciedlają moc, dlatego przykuło Twoją uwagę. Jesteś prawie na krawędzi i wszystko, czego potrzebujesz, to trochę popchnąć, aby wystartować i latać.

6. Prostota

Chcesz więcej prostoty w życiu.

Jeśli wybrałeś to piórko, to czujesz, że utknąłeś w zamieszaniu swojego życia. Zbyt wiele się wokół ciebie dzieje i czujesz, że ciągła zmiana cię dusi. Desperacko pragniesz prostoty. Twój wybór wskazuje, że często spotykałeś się z brakiem sensu, manipulacją, kłamstwami, oszustwem i zdradą. Wszystko czego potrzebujesz to spokojne i proste życie. Twój wybór prostego, ale eleganckiego pióra odzwierciedla to samo pragnienie.

7. Stabilność

Chcesz większej stabilności.

Jeśli wybrałeś to piórko, jesteś zmęczony zmęczeniem. Zbyt ciężko pracowałeś, aby być tam, gdzie jesteś teraz. Bez względu na to, ile wysiłku wkładasz w pracę, po prostu nie czujesz się całkowicie szczęśliwy. Twój wybór odzwierciedla Twoje pragnienie znalezienia stabilnej platformy do rozwoju. Chcesz być upoważniony do znalezienia stabilności, która zapewni ci spokój ducha, którego pragniesz. Pióro wyróżnia się spójnym doborem kolorów i to cię do niego przyciągnęło.

8. Iskra

Chcesz zapalić iskrę.

Jeśli wybrałeś ten długopis, to jesteś strasznie znudzony monotonnym życiem. Nudzisz się tymi samymi ludźmi wokół ciebie (krewni się nie liczą) i tymi samymi skojarzeniami, które wywołują. W twoim życiu jest stagnacja, której po prostu nie możesz uniknąć, a twoje wybory wskazują, że potrzebujesz iskry w swoim życiu. Rodzaj iskry, którą możesz zapalić swoją pasją. Potrzebujesz tylko małego, jasnego szczegółu w życiu, abyś poczuł się jeszcze bardziej żywy. Twój wybór ognistego pióra odzwierciedla to pragnienie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational