Astrologowie przekonują nas, że nasze skłonności do popadania w nałogi zapisane są w gwiazdach. Jednym znakom wkroczenie w uzależnienia przychodzi łatwiej innym zaś trudniej. Jedno jest pewne trzeba uważać bo z nałogami nie ma żartów.

Te trzy znaki są szczególnie narażone i powinny być czujne na wszelkie pokusy...

Znaki zodiaku, które najlepiej sprawdzają się w roli mam. Ich serca są pełne miłości i troski

Bliźnięta

To znak, który bardzo boi sie stygmatyzacji i szybko ulega presji otoczenia. Często osoby spod tego znaku mają kompleksy, które starają się ukrywać przed grupą. Zazwyczaj są wycofane choć robią wszystko by być akceptowanymi przez grupę. Jeśli więc nawet coś jest wbrew ich zasad starają się dopasować do towarzystwa. Ich słabość najszybciej da się zaobserwować w grupie. Jeśli wszyscy sięgają po kieliszek oni także, tak samo jest z papierosami lub innymi używkami. Chcąc wyjść z uzależnienia konieczna jest zmiana środowiska.

Lew

To mocny, dominujący znak. Bardzo lubi gdy coś się dzieje, a on sam jest w centrum zainteresowania. Chcąc wzbudzić ciekawość swoją osobą często sięga po dość radykalne środki. Próbuje zaimponować grupie często sięgając po używki, które są dla niego sposobem na nudną prozę życia. Lew potrzebuje wsparcia kogoś bliskiego, osoby ze zdaniem której się bardzo liczy. W innym wypadku pozostawiony sam sobie często traci kontrolę nad problemem.

Popularne wiadomości teraz

Kobieta powiedziała „Kocham Cię” swojemu psu. Jego reakcja wzrusza do łez

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Grupa krwi może powiedzieć o cechach twojego charakteru więcej, niż ty możesz sobie wyobrazić

Waga

Osoby spod tego znaku często narzekają na swoje zdrowie. Chcą być w centrum zainteresowania i próbują wzbudzić w swoich towarzyszach litość i poczucie winy. Często tracą nad sobą kontrolę a chcąc się wyluzować sięgają po używki. Jako że twierdzą iż mają nad tym kontrolę odrzucają wszelką pomoc swoich najbliższych. Mają silną potrzebe utożsamiania się z problemami. Pomoca dla nich z pewością będzie zmiana otoczenia. Najlepiej jeśli rozważyłyby chociażby zmianę pracy, a najlepiej miejsca zamieszkania.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com