Tak brzmi pradawna historia stworzenia znaków zodiaku: „Stało się to o świcie. Bóg objął każde ze swoich dwunastu dzieci i wyszeptał każdemu z nich jedną bardzo ważną tajemnicę życia. Każde dziecko zwracało się do niego, aby odebrać przydzielony mu PREZENT

TY, Baranie

Masz obowiązek być liderem, przewodzić innym i rozpalać ogień w ich sercach! Podążaj za swoim marzeniem niestrudzenie, aby zainspirować innych! Wielu będzie karcić twój upór, ale pamiętaj, że bez uporu nigdy nie osiągniesz swojego celu! 

TY, Byku

Daję Ci bardzo nietypowy prezent. Możesz łatwo pomnożyć bogactwo materialne w swoim życiu, jeśli ogień miłości płonie w twoim sercu. Najważniejsze, żeby nie mieszać miłości i pieniędzy. Miłość do ciebie powinna być pierwsza, potem druga, trzecia i dziesiąta.

TY, Bliźnięta

Daję Ci możliwość pomagania ludziom w zrozumieniu siebie. Najpierw jednak musisz osiągnąć harmonię ze sobą i otaczającym Cię światem. Jeśli ci się uda, świat będzie miał jednego z najlepszych polityków, dyplomatów, psychologów w całej historii ludzkości. 

TY, Raku

Daję Ci niezwykłą wrażliwość i emanującą z niej mądrość. Ale proszę, nie zostań pustelnikiem, ponieważ świat wokół ciebie tak bardzo potrzebuje twojej mądrości! 

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

Twój znak zodiaku zdradza, dlaczego podobasz się innym. Dzięki temu, ludzie się w Tobie zakochują

Lubisz spać na brzuchu? Niewiarygodne, co to może oznaczać

Zaczyna się panowanie Lwa. Jaki jest ten znak zodiaku? Oto szczegółowy opis jego osobowości

TY, Lwie

Tobie też, podobnie jak Baranowi, daję możliwość kierowania ludźmi. Wielu będzie karcić twój egoizm, tak jak wielu beszta nawet najmądrzejszych królów, ale do kogo przychodzą prosić o pomoc w swoich pytaniach? Tak, oczywiście, do ciebie. Daję ci dar hojności, abyś pomógł każdemu, kto cię prosi! 

TY, Panno

Zlecam, abyś została odkrywcą pięknego świata, który stworzyłem. Podążaj za swoim zainteresowaniem, eksploruj z darem skrupulatności i rozsiewaj wokół siebie aurę spokoju i przywiązania. 

TY, Wago

Daję Ci możliwość zobaczenia piękna w najzwyklejszych rzeczach. Podziwiaj i śpiewaj o wszystkim, co widzisz. Możesz sam wybrać metodę - możesz śpiewać, pisać, malować lub wymyślić coś innego, masz wystarczająco dużo talentów, aby wyrazić piękno! 

TY, Skorpionie

Daję Ci bardzo ciężki prezent ... Ale nie obrażaj się na mnie, moje dziecko. Daję ci możliwość przejrzenia dusz innych ludzi na wskroś i oczywiście przyniesie ci to wiele cierpienia ... Ale gdy tylko pogodzisz się ze zwierzęciem w sobie i w innych ludziach i zaakceptujesz ten świat takim, jakim jest... Dostaniesz wszystko, co zechcesz. 

Te rzeczy doprowadzają ich do szaleństwa. Denerwujące rzeczy według znaku zodiaku

TY, Strzelcu

Daję Ci możliwość zadowolenia innych ludzi i rozpalenia w nich światła ich marzeń. Każdy, kto cię spotyka, jest jak dotknięcie czegoś najlepszego w sobie.

TY, Koziorożcu

Daję Ci dar ciężkiej pracy. Nauczysz ludzi ciężkiej pracy, aby osiągnąć wszystko, czego chcą. Kto lepiej niż ty wie, że najlepsze nie jest łatwe!

TY, Wodniku

Oskarżam cię, abyś był wolny i szczęśliwy, żebym mógł przez ciebie mówić ... Abyś mógł przypominać ludziom o mnie. Będziesz w tym najlepszy, jeśli będziesz naprawdę szczęśliwy, więc pamiętaj, aby zadowolić siebie! 

TY, Ryby

Moje najmłodsze dziecko również dostanie bardzo trudny prezent. Poczujesz przyszłość, naprawdę będziesz bardzo, bardzo wrażliwy na wszystko na świecie, aby zauważyć mnie we wszystkim ... Ale ten świat cię skrzywdzi, ponieważ jest tyle cierpienia. Nie martw się o to, bo w najtrudniejszej sytuacji zawsze przyjdę z pomocą. 

Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational