W tym czasie na pierwszy plan wysuną się interesy zawodowe i biznesowe, na szczęście warunki do takich działań będą sprzyjające. Ale to nie znaczy, że w naszym życiu nie będzie miejsca na fatalne znajomości, flirty i powieści. Kto ma szczęście w miłości w sierpniu?

Znaki zodiaku zdolne do szalonych działań

Baran

Baran, działając ze swoją wrodzoną presją i szczerze mówiąc uporem, dołoży wszelkich starań, aby oczarować – zarówno w przenośni, jak i dosłownym tego słowa znaczeniu – osobę, którą lubił. Jednak nie musisz się zbytnio starać, ponieważ obiekt ich sympatii również zwróci na nie uwagę i łatwo nawiąże kontakt, więc możesz porozmawiać przynajmniej o żarliwym i żywym romansie, co wcale nie wyklucza długiego i szczęśliwy związek.

Panna

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

"To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień": Sławomir i Kajra wspominają swój ślub

Panny – zwłaszcza te z nich, które od dawna pozostają w związku ze swoim partnerem, ale jeszcze ich nie sformalizowały – mogą się spodziewać, że marsz Mendelssohna wreszcie zabrzmi na ich cześć. Najważniejsze, aby nie spieszyć się i dać ukochanej osobie czas na zastanowienie: jeśli zaczniesz się szarpać i poganiać, rejestracja małżeństwa zostanie ponownie opóźniona na jakiś czas. Małżeństwo nie ma miejsca, gdy trzeba działać w pośpiechu, tutaj, jak mówią, jeździsz ciszej - będziesz jechał.

Zerwij jabłko na drzewie życzeń i dowiedz się, kiedy się spełni

Waga

Zdecydowanie zaleca się, aby gwiazdy Wagi nie narzucały się osobie, którą lubią - jest to najlepszy sposób na spowodowanie odrzucenia z jego strony. Aby wywołać silne wzajemne uczucia, musisz zastosować sztuczkę: udawać, że obiekt sympatii jest całkowicie obojętny. Generalnie trzeba postępować zgodnie z zasadą Puszkina „im mniej kobietę – lub mężczyznę, to nie ma znaczenia – kochamy, tym łatwiej ona nas lubi”. Ta taktyka bardzo szybko doprowadzi do pożądanego rezultatu.

Koziorożec

Koziorożce w końcu dokonają długo oczekiwanych zmian w swoim życiu osobistym. W końcu zdecydują się zrobić to, na co dawno się nie odważyli – zamieszkać z ukochaną osobą w jednym domu. Ich obawy są zrozumiałe: przedstawiciele tego znaku zawsze obawiają się, że nowa osoba zakłóci zwykły porządek - lub nieporządek - w ich domu i poczują się nieswojo. Ale w tym przypadku będą musieli zgodzić się na wspólne życie, ponieważ cierpliwość ich partnera już się kończy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational