Fantazja maluje uwodzicielskie obrazy, jak na przykład rzuca futro w błoto lub kupuje „milion szkarłatnych róż”. Mężczyźni tych znaków są zdolni do takich wyczynów.

Utalentowana i piękna. Rzadkie zdjęcia Whitney Houston z lat 80.

Ryba

Ryby - jako główni romantycy Zodiaku - nie wyobrażają sobie związku z ukochaną osobą bez spaceru pod księżycem, czytania poezji i kolacji w restauracji dla dwojga. Ale najważniejsze są dla nich ryzykowne, szalone akcje, które wykonują z wielką przyjemnością. Przedstawiciele znaku nic nie kosztują, jak Richard Gere w Pretty Woman, wspinają się schodami przeciwpożarowymi z bukietem kwiatów na piąte piętro lub, wyprzedzając pociąg samolotem, spotykają ukochaną w miejscu docelowym.

Lew

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

"To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień": Sławomir i Kajra wspominają swój ślub

Beata Kozidrak zamierza wyjechać z Polski. Czeka na nią piękna rezydencja

Lwy robią szalone romantyczne rzeczy z wielkimi gestami, w których są wielkimi mistrzami. Kolacja w wynajętej tylko dla nich restauracji z orkiestrą na żywo i prezentacja pierścionka to minimum, które mogą zrobić dla swojej ukochanej dziewczyny. Trudno przewidzieć, jaki pomysł przyjdzie im do głowy – lot do Paryża z ofertą na tarasie widokowym Wieży Eiffla czy wakacje na egzotycznych wyspach, gdzie można popływać wśród kolorowych koralowców: w każdym razie przedstawiciele znaku nie pożałuje pieniędzy za te przedsięwzięcia.

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Wodnik

Od Wodnika można oczekiwać wszystkiego - ekscentryczność tego znaku przekracza wszelkie możliwe granice. Romantyczne związki w tym sensie nie są wyjątkiem, przedstawiają ukochanej najbardziej nieoczekiwane niespodzianki: dlaczego nie zabrać ukochanej osoby na wystawę sztuki w innym mieście lub oprowadzić ją po opuszczonych budynkach, demonstrując jednocześnie posiadanie parkouru. elementy. Nie trzeba dodawać, że ci, którzy mają Wodnika w swoich fanach, muszą mieć silne nerwy.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational