I nie mogą w tym pomóc nawet wróżby i układy kart Tarota, ale zwykłe testy psychologiczne. W końcu twoja podświadomość wie najlepiej, jak sytuacja rozwinie się w najbliższej przyszłości.

Utalentowana i piękna. Rzadkie zdjęcia Whitney Houston z lat 80.

Sugerujemy, abyś dziś zrobił test na jabłkach. Wystarczy spojrzeć na drzewo i wybrać liczbę owoców Znajdź transkrypcję swojego wyboru poniżej w tym tekście.

Jabłko nr 1

Twoje życzenie wkrótce stanie się rzeczywistością. Ważne jest, aby zachować swoje myśli w tajemnicy, aby nic nie przeszkodziło Ci w osiągnięciu celów. Wrogowie krzywdzą tych, którzy są przyzwyczajeni do popisywania się swoimi wynikami.

Popularne wiadomości teraz

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

Lubisz spać na brzuchu? Niewiarygodne, co to może oznaczać

Jabłko nr 2

To, czego chcesz, stanie się rzeczywistością w ciągu kilku miesięcy. Ci, którzy chcą przyspieszyć proces, muszą skorzystać z metody wizualizacji i ufać, że wszystko zakończy się pomyślnie.

Jabłko nr 3

Twoje życzenie się nie spełni, jeśli dasz sobie trochę luzu i nie będziesz działać. Osoby aktywne i wytrwałe będą miały szczęście, jeśli będą przestrzegać prostej zasady: idź do celu i nie bój się przejściowych trudności.

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Jabłko nr 4

Twój cel nie zostanie osiągnięty z powodu drastycznych zmian w Twoim życiu. Aby uniknąć problemów, ważne jest, aby podążać za znakami losu i nie ignorować ostrzeżeń. Pomogą Ci uniknąć poważnych zakłóceń.

Jabłko nr 5

Twoje życzenie zostanie spełnione w ciągu roku. Ci, którzy nie są pewni, że ich marzenia się spełnią, ale skrycie liczą na pomyślny wynik, powinni zwracać uwagę na wszystko, co dzieje się w życiu i słuchać swojego wewnętrznego głosu.

Jabłko nr 6

Pragnienie nie zostanie zrealizowane, jeśli dotknie samolubnych myśli. Ci, którzy szczerze chcą zrealizować swoje sekretne marzenia, powinni jeszcze raz przemyśleć swoje pragnienie i postawić sobie granice, aby przypadkowo nie skrzywdzić przyjaciół lub ludzi wokół nich.

Jabłko nr 7

Pragnienie materialnego sukcesu lub dobrobytu zostanie zaspokojone, ale nie w najbliższej przyszłości. Jest to ważne dla tych, którzy chcą zdobyć wzajemne uczucia, aby nie stracić posłańców miłości.

Jabłko nr 8

Twoje życzenie wkrótce się spełni, jeśli okażesz hojność i bezinteresownie pomożesz potrzebującym. Dobre uczynki znajdą odpowiedź we Wszechświecie i na pewno wynagrodzą Ci czyste serce.

Jabłko nr 9

Pragnienie zostanie zrealizowane tylko wtedy, gdy będzie prawdziwe. Ci, którzy budują zamki z piasku i są przyzwyczajeni do fantazji, powinni składać jasne prośby i nie próbować uzyskać wszystkich korzyści naraz.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational