Baran

Przedstawiciele tego znaku są chronieni przez Angela Bakari. Obdarza Barana wielką energią, odwagą i radością życia. Lepiej modlić się do tego Anioła w poniedziałek i wtorek rano.

Sierpień zmieni wszystko! Znaki zodiaku, które zaczną życie od zera

Byk

Angel Amato potrafi przewidzieć wszystkie sytuacje życiowe, daje podopiecznemu możliwość obrony na czas. Ten posłaniec napełnia nadzieją i wskazuje właściwą drogę. W piątek wieczorem powinieneś poprosić swojego Anioła o pomoc w życiowych problemach.

Popularne wiadomości teraz

Nieprzyjemna sytuacja na lotnisku. Agata Młynarska oburzona

Robert Lewandowski odebrał kolejną nagrodę. Pojawił się na uroczystości z żoną. Wszyscy wpatrywali się na wygląd Ani

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Fani są zmartwieni zdrowiem Pauliny Sykut-Jeżyny. Co dolega polskiej prezenterce?

Bliźnięta

Angel Bahram wiernie prowadzi drogę życia, nie popełnia błędów. Zachód słońca w dowolnie wybrany dzień to świetna okazja, by podziękować ochroniarzowi.

Córki znanych aktorek, które nie wyglądają jak ich matki

Rak

W tym krótkim imieniu Dina kryje się wielka moc Anioła. Zadaniem niebiańskiego opiekuna jest obdarzenie swojego przedstawiciela wielką mocą wiedzy, mądrością i umiejętnością szybkiego podejmowania ważnych decyzji. Możesz się do niego modlić każdego dnia, z wyjątkiem ważnych świąt kościelnych.

Lew

Anioł zodiakalnego pomocnika nazywa się Aqariil, a jego główną funkcją jest pomoc przedstawicielowi w rozwoju na poziomie duchowym, nauczenie go doceniania ważnych chwil i wskazywania jego prawdziwego celu. Należy poprosić anioła o pomoc poprzez modlitwę.

Panna

Panna jest chroniona Kadmyil. Jego obowiązkiem jest pomoc w rozwiązywaniu wszystkich złożonych problemów za pomocą wskazówek i znaków. Poproś o pomoc pod koniec dnia i nie zapomnij podziękować swojemu Aniołowi za wsparcie.

Waga

Anioł stróż zodiaku nazywa się Barchiel. Ten Anioł pomaga nawet tym innym znakom, które go o to pytają. Z jego pomocą możesz zmienić swoje przeznaczenie, ale tylko wtedy, gdy widzi tego potrzebę.

Skorpion

Skorpiony są chronione przez Gabriela. Ma prawo zmienić swoje życie w kierunku, w którym ma sens przechodzenie przez wszystkie etapy duchowego odrodzenia. Anioł może zostać poproszony o spełnienie ukochanego życzenia.

Strzelec

Anioł o imieniu Adnachiil jest zidentyfikowany jako znak. Poproś swojego poprzednika o pomoc przed wyjazdem, a droga będzie łatwa.

Koziorożec

Anioł o imieniu Cambiil potrafi błogosławić nawet najbardziej ryzykowne czyny, obdarzając przedstawicieli znaku odwagą i śmiałością. Lepiej pomodlić się do swojego Anioła przed pójściem spać, a rano powinien być uhonorowany na cały dzień.

Wodnik

Patronem znaku Angel Katetil. Nie jest obce nadanie podopiecznemu harmonii i możliwość kontaktu z naturą. Módl się do anioła przed ważnym wydarzeniem lub w przeddzień podjęcia decyzji.

Ryby

Anioł Stróż nazywa się Egalmiel. Całą swoją wewnętrzną siłę i pragnienie wiedzy inwestuje w swój znak. Jest w stanie pobłogosławić otwarcie dobrej sprawy lub promocji. Najlepszą porą na spytanie swojego Anioła jest popołudnie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational