Byk

Co dziwne, Byki są głównymi panikami kręgu zodiakalnego. Z wyglądu wydają się spokojni, niezdarni i zrównoważeni psychicznie, a jeśli wejdziesz głębiej, są nieufni, wrażliwi i skłonni do paniki. Nie ma tu jednak sprzeczności i wszystko wyjaśnia się dość łatwo.

Przedstawiciele znaku cenią przede wszystkim stabilność i spokój, a ponieważ są też bardzo leniwi, każda drobnostka, która może zakłócić ich wymierną egzystencję, prowadzi ich do prawdziwego horroru. W takich przypadkach stają się zdezorientowani i nie wiedzą, co robić. Dobrze, jeśli w pobliżu jest osoba, która może ich wesprzeć i rozwiązać wszystkie problemy.

Najpiękniejsze znaki zodiaku wśród kobiet

Baran

Popularne wiadomości teraz

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

"To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień": Sławomir i Kajra wspominają swój ślub

Baran, który jest sąsiadem Byka w kręgu zodiakalnym, jeśli jest gorszy od nich w stopniu paniki, to bardzo mało. Zawodzi ich chęć trzymania wszystkiego pod kontrolą – nawet silnika w samolocie, którym lecą w podróż służbową: nieustannie słuchają, czy działa, czy nie. Powinni tęsknić za „sterem mocy”, ponieważ czują się słabi i bezradni, z czym przedstawiciele najbardziej upartego znaku zodiaku nie chcą się znosić. Cóż, skoro nic nie mogą zrobić, pozostaje jedno: do paniki, która w ognistym znaku ma naprawdę czarujący wygląd – dosłownie rwą i rzucają, histerycznie i biją naczynia. W takich przypadkach lepiej trzymać się z dala od Barana, aby przypadkowo nie dotknąć.

Jak wyglądają 4-letnie bliźniaki lustrzane: prawie niemożliwe jest odróżnienie z zewnątrz

Rak

Raki najczęściej kierują się negatywnymi doświadczeniami życiowymi – zwłaszcza własnymi, ale nie zaniedbują też innych. Zawsze czekają na kłopoty, więc ich życiową dewizą mogą być słowa bohatera starej radzieckiej kreskówki: „Co jest z nami nie tak?” Ale sytuacja tak ich niepokoi, że wierzą, że może to prowadzić do nieprzyjemnych konsekwencji (co, nawiasem mówiąc, nie jest konieczne), po czym natychmiast zaczynają panikować. W takich przypadkach mózg Raka jest całkowicie odblokowany, przestają myśleć i dlatego mogą łamać drewno.

Panna

Panny, jako dobrze znani kapelusznicy, kierują się zasadą „zachowaj porządek, a porządek cię uratuje”, więc każdy chaos wprowadza ich w stan paniki. Rzeczy porozrzucane po mieszkaniu lub pełne mycie brudnych naczyń wprowadzają ich w zakłopotanie: nie wiedzą, co robić, i bezcelowo krzątają się po domu, próbując uporządkować rzeczy. To samo dotyczy sytuacji, gdy bałagan wkrada się do ich planów pracy lub dokumentów. Dziewicom wydaje się, że ziemia, w dosłownym tego słowa znaczeniu, ucieka spod ich stóp i będą one w stanie paniki i histerii, dopóki nie doprowadzą wszystkiego do doskonałego porządku.

Ryba
 
Ryba, ku ich wielkiemu ubolewaniu, w razie kłopotów lub niebezpieczeństwa jest tchórzostwem. W przypadku normalnego rozwoju sytuacji są spokojni i pewni siebie, ale gdy tylko coś pójdzie nie tak, odczuwają wewnętrzny strach i panikę. Chcą, podobnie jak ich totem, zanurkować głębiej, schować się w glonach i mule i nie dać się odbić. Możesz być pewien, że przedstawiciele znaku pojawią się dopiero wtedy, gdy wszystko się uspokoi i „woda na powierzchni” znów stanie się gładka i spokojna.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational