Sobota, 24 lipca, to jeden z najtrudniejszych dni miesiąca księżycowego, podczas którego siły zła przychodzą na ziemię, dążąc w jakikolwiek sposób do zawładnięcia ludzkimi duszami.

Słowo żony jest dla nich najważniejsze: znaki zodiaku, które są posłuszne kobietom

Na pierwszy plan wysuwają się pokusy i pragnienia związane z ciałem, odsuwając na bok wszystko, co tak czy inaczej dotyka duszy, wyostrzają się instynkty, co nie ma najlepszego wpływu zarówno na samego człowieka, jak i na jego zachowanie. Astrologowie twierdzą, że ten dzień jest sprawdzianem wytrzymałości, a każdy, kto go zaliczy, poczuje się silniejszy i mądrzejszy.

Możesz jednak odpocząć od stresu soboty już w niedzielę, 25 lipca, jeden z najjaśniejszych i najczystszych dni miesiąca księżycowego. Możliwy jest - i konieczny - odpoczynek i regeneracja sił, które będą potrzebne w przyszłym tygodniu zarówno w działalności zawodowej, jak iw życiu osobistym. Gwiazdy zdecydowanie zalecają spacery na świeżym powietrzu, jak najwięcej, czytanie literatury klasycznej, oglądanie ulubionych filmów, a nawet lenistwo - w tym dniu nic nie jest zabronione.

Lew

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

"Jeśli nie da mi tego rozwodu, to ja po prostu skaczę z okna" : Doda opowiada o rozwodzie z Emilem Stępniem

To najładniejsze zdjęcie: Ola Szwed pochwaliła się kadrem ukochanego partnera z córką

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

Lwy będą mogły w pełni poczuć się tymi, za których w rzeczywistości przywykli się uważać - osobami z królewskiej krwi. Ich autorytet – zarówno w sferze zawodowej, jak i w życiu osobistym – będzie niepodważalny, dlatego wszyscy przyjaciele i znajomi zwrócą się do nich o radę. Przedstawiciele znaku będą również mogli poczuć się jak rozjemcy, ponieważ zostaną poproszeni o pomoc w pojednaniu i czy im się to podoba, czy nie, będą musieli się podporządkować: nic nie można zrobić, królowie mają nie tylko prawa, ale również obowiązki.

Są naiwni i niezbyt dalekowzroczni. Trzej głupcy według znaku zodiaku

Panna

Panny, zwłaszcza te, które od dawna marzyły o nowej pracy, mogą otrzymać ofertę, która przewyższy wszystkie ich pomysły i życzenia. Ale gwiazdom nie zaleca się natychmiastowej odpowiedzi na to za zgodą gwiazd: w tej chwili trudno będzie określić, jak poważna jest ta aplikacja, więc musisz odłożyć decydujący krok na co najmniej kilka dni. Dopiero po upewnieniu się, że naprawdę ma perspektywy, możesz w końcu powiedzieć tak.

Wodnik
 
Wodnik, głównie ci, którzy wciąż żyją z urazą z przeszłości, będą mogli upewnić się, że w życiu jest sprawiedliwość: osoba, która ich obraziła, otrzyma to, na co zasłużył. Przedstawicielom znaku nie zaleca się udziału w akcie odwetu gwiazdy - wszystko powinno się zdarzyć bez ich bezpośredniego udziału. Ale na pewno nikt nie zabroni im odczuwania poczucia satysfakcji – będą mogli czerpać maksymalną przyjemność z tego, że ich sprawca zostanie ukarany.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational