Wizerunek pięknej kobiety jest niemożliwy bez poczucia własnej wartości. Ponadto wyglądać drogo kobiecie pomagają...

„Drogo” wygląda nie tyle modnie ubrania i zadbana kobieta, ile ta, która dba o swój stan wewnętrzny i wizerunek jako całość. Wizerunek pięknej kobiety jest niemożliwy bez poczucia własnej wartości. Ponadto wyglądać kobieco pomagają również takie cechy jak...

Dobre maniery

Piękna kobieta nie przeklina, nie podnosi głosu, nie plotkuje, jest grzeczna, nie deprecjonuje innych ludzi.

Nie oznacza to, że jest bezbronna i zniesie wszelkie upokorzenia. Jest zbyt mądra i ma zbyt ostry język, by pozwolić komuś znęcać się nad nią. W każdej sytuacji ona zachowuje się w ten sposób, aby nie stracić swojej godności.

Taka kobieta nawet nie chce być niegrzeczna, ponieważ ona promieniuje spokojem i pewnością siebie.

Popularne wiadomości teraz

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Gdzie na wakacje: jaki odpoczynek jest idealny dla Twojego znaku zodiaku

Wdzięk

Ona porusza się pięknie i płynnie, kontroluje swoje ruchy.

Postawa jest bardzo ważna – dostojna, ale naturalna. Naucz się wdzięcznych gestów. Twarz powinna być spokojna, umiarkowana. Nie oznacza to, że nigdy nie powinnaś się uśmiechać i zawsze chodzić z kamienną twarzą – po prostu zachowaj spokój.

Krasomówstwo

Piękna kobieta ma spokojną, piękną mowę. Zadbaj o dobrą dykcję i inscenizację głosu – powinien być głęboki, ponadto musisz mówić bez pośpiechu, aby dźwięki Twojego głosu były przyjemne dla rozmówcy.

"Droga" kobieta, gdy chce zwrócić na siebie uwagę, nie podnosi głosu, lecz zaczyna mówić wolniej i ciszej. Nie bez powodu warsztaty retoryczne są teraz bardzo popularne.

Docenia dobre maniery u przedstawicieli płci przeciwnej

Nie, kobieta wcale nie będzie upokorzona faktem, że mężczyzna otwiera jej drzwi albo pomaga przenieść coś ciężkiego. Nie ma potrzeby krzyczeć na całe centrum handlowe „Jestem niezależną kobietą, pozwę cię!” mężczyźnie, który właśnie otworzył ci drzwi.

Piękna kobieta jest gotowa przekazać inicjatywę partnerowi w razie potrzeby. Szanuje mężczyzn! Jeśli mężczyzna otworzy przed nią drzwi, uśmiechnie się i podziękuje mu za to, a nie wyzywająco przejdzie obok niego.

Nieskazitelny strój

Ubrania są idealnie dopasowane do jej sylwetki, nawet jeśli są niedrogie, nawet jeśli są z drugiej ręki – tak, zdarza się to każdemu i nazywa się szlachetną biedą. Na jej ubraniu nie ma plam, zaciągnięć, nie prześwituje tam, gdzie nie jest to konieczne, ramiączka nie odstają.

Schludny wygląd

Nie musisz gonić za modą! Czyste włosy, dobra fryzura, zadbane paznokcie, skóra, pedicure, czyste i zadbane zęby i to wszystko! Tego wystarczy. I oczywiście delikatny makijaż.

Zadbane ciało

Nie chodzi o idealne wymiary ciała i rozmiar odzieży XS. Nawet w rozmiarze L możesz wyglądać perfekcyjnie, jeśli wiesz, jak się prezentować, dbać o ciało i regularnie uprawiasz sport. Nie możesz schudnąć? Cóż, to się zdarza. Jeśli ciało jest zadbane i wysportowane, nigdy nie będzie wyglądało źle.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie