Baran

Barany są aktywnymi i energicznymi ludźmi, więc okazują swoją miłość działaniami. Jeśli wybranek ciągle zadziwia Cię, a czasami jest gotowy na prawdziwe czyny, możesz być pewna, że cię kocha.

Byk

Kochający Byk stanie się prawdziwym wsparciem i obrońcą dla swojej wybranki. Zadba o to, aby czuła się komfortowo, będzie starał się wspierać Cię finansowo i stanie się prawdziwym partnerem i pomocnikiem.

Bliźnięta

Bliźnięta to towarzyski i rozmowny znak zodiaku. W ich życiu ważną rolę odgrywa mowa. Kochające Bliźnięta opowiedzą o swojej miłości, aby pokazać, że naprawdę mają do Ciebie uczucia.

Rak

Raki są bardzo opiekuńcze, a zakochane Raki jeszcze bardziej okazują swoją troskę. Pomogą ci, zaopiekują się tobą, jeśli nagle zachorujesz, uspokoją cię, jeśli się zdenerwujesz, lecz czasami ta opieka może być nieco przesadna.

Lew

Lew jest bardzo namiętnym znakiem zodiaku, więc szczególnie wyraźnie okazuje swoją miłość. Uwielbia robić wielkie gesty i będzie bardzo się starać, aby roztopić Twoje serce i pozostać w nim na długo.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Panna

Prawdziwie kochające Panny będą chronić swojego partnera przed kłótniami i skandalami, a w przypadku konfliktu pokażą całą swoją mądrość, aby rozwiązać problem i naprawić to, co go spowodowało.

Waga

Waga jest bardzo oddanym partnerem i naprawdę docenia związek, więc zrobi wszystko, aby zdobyć Twoje zaufanie i nigdy go nie stracić. Kochające Wagi docenią twoją szczerość, zachowają twoje tajemnice i nigdy Cię nie osądzają.

Skorpion

Są prawdziwymi obrońcami, chociaż i zaborczymi. Zakochany Skorpion pokaże, że jesteś jego wybranką na wszelkie możliwe sposoby, i ochroni Cię przed wszelkiego rodzaju problemami i stresami.

Strzelec

Strzelcy to miłośnicy nowych doznań, dlatego okazują zainteresowanie niezwykłymi niespodziankami i oryginalnymi prezentami. Będą starać się przeżyć z tobą nowe doświadczenia, takie jak na przykład wspólna podróż.

Koziorożec

Zakochane Koziorożce to prawdziwi dżentelmeni. Czasami mogą wydawać się nudni, ale tak naprawdę są niezawodnymi i bardzo troskliwymi partnerami, na których zawsze można polegać.

Wodnik

Kochający Wodnik stara się poznać i zrozumieć Cię, dlatego będzie aktywnie interesować się Twoim życiem: zaczynając od pytań o to, jak minął dzień, kończąc na pytaniu, dlaczego zrobiłeś cos w jakiejś konkretnej sytuacji i jak się czujesz.

Ryby

Ryby są bardzo romantyczne, dlatego okazują swoją miłość odpowiednio. Jeśli twój mężczyzna nie umie pisać wierszy, to na pewno kupi Ci ogromny bukiet kwiatów lub będzie chciał spędzić z tobą wieczór gdzieś w pięknym miejscu na łonie natury i porozmawiać o czymś ciekawym.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie