Są znaki Zodiaku, które uwielbiają intrygi i potrafią kłamać jak z nut, a są tacy, którzy rzadko otwierają swoje dusze i serca. O których znakach mowa?

Wodnik

Przedstawiciele tego znaku wolą unikać emocji – zarówno innych ludzi, jak i własnych. Jeśli ktoś spróbuje się dowiedzieć, co dzieje się w ich duszach oraz sercach, będzie bardzo rozczarowany. Wodniki będą unikać odpowiedzi w każdy możliwy sposób. To jest bardzo tajemniczy i nieprzewidywalny znak zodiaku, z którym nawiązanie związku będzie dość trudne. Zwłaszcza jeśli oni doświadczyli w swoim życiu kłamstwa i zdradę.

Byk

Przedstawiciele tego znaku są bardzo wrażliwymi i nieprzewidywalnymi osobami. Byk może otworzyć swoje prawdziwe uczucia i serce, lecz tylko ludziom, którym udało się zasłużyć na jego zaufanie.

Nie każda osoba potrafi zdobyć zaufanie Byka. Zazwyczaj Byki wola ukrywać swoje pragnienia, uczucia oraz przeżycia emocjonalne.

Panna

Pannę prawie nie da się zmusić, aby podzieliła się z kimś swoimi doświadczeniami, radością, uczuciami. To są bardzo zamknięte, wrażliwe osobowości, które rzadko mówią o własnych uczuciach. Panny wola samodzielnie rozwiązywać swoje problemy oraz pokonywać trudności.

Popularne wiadomości teraz

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Koziorożec

Są to osoby bardzo uparte i nieprzewidywalne. Są ukryci, rzadko robią to, czego chcą inni. Uczucia i emocje, ich zdaniem, przeszkadzają w pracy i rozwoju. Dlatego rzadko okazują emisję i dzielą się z innymi ludźmi swoimi doświadczeniami.

Mimo tego Koziorożce potrzebują wsparcia od otaczających ich ludzi, oraz starają się zaimponować swoim bliskim. Rzadko opowiadają o swoich uczuciach, otwierają komuś swoje dusze i serca. To dla nich bardzo bolesny temat. Do końca udają z siebie niezlanego twardziela.

Waga

Wagi rzadko rozmawiają o swoich uczuciach i dzielą się tym, co im boli, z pierwszą lepszą osobą. Aby je zrozumieć, trzeba z nimi spędzić przynajmniej rok. Waga nie lubi skandali, i potrafi przez długi czas gromadzić emocje. Ponadto Waga potrafi zawsze być w centrum uwagi.

Skorpion

Są bardzo namiętnymi, pewnymi siebie osobami i zawsze są gotowi na nowe wyczyny. Lecz pomimo swoich magicznych mocy, supermocy, umiejętności odczytywania emocji innych ludzi, mogą być bardzo wrażliwe. Widzą człowieka na wskroś, dlatego jeśli zauważą zło lub kłamstwo, nigdy nie zaufają tej osobie i nie podzielą się z nią swoimi uczuciami.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie