Według astrologów w drugiej połowie lipca niektórych znaków zodiaku czekają poważne problemy w pracy. Przyczyna tego jest Merkury w znaku Raka, a także fakt, że są to przedstawiciele różnych żywiołów – powietrza i wody. Przez to wzrasta prawdopodobieństwo popełnienia błędów i błędnych obliczeń.

25 lipca Merkury utworzy opozycje do Plutona, więc relacje w pracy mogą zrobić się bardziej skomplikowane, ponadto wrośnie prawdopodobieństwo wypadków.

Dlatego Bliźnięta muszą być bardzo uważne. Mogą doświadczać trudności w pracy, głównie ze względu na dużą wrażliwość na słowa i czyny innych ludzi. Możliwa jest nawet utrata pracy.

Strzelec może mieć problemy ze względu na to, że zagłębi się w sprawy rodzinne. Jemu może nie wystarczyć pieniędzy nawet na najbardziej podstawowe potrzeby. Dlatego więcej uwagi należy poświęcić pracy, a rodzinę należy tymczasowo przesunąć na drugie miejsce, aż minie krytyczny moment.

Lew będzie miał problemy z powodu kłopotów i zamieszania. Ponadto możliwe są konflikty z kolegami.

Popularne wiadomości teraz

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Ania Starmach chwali się zdjęciem z synkiem: skarży się, że dziecko szybko rośnie

Znaki zodiaku, które mają poważne problemy z alkoholem

7 cech kobiety, która zawsze wygląda drogo

Przed Baranem pod koniec lipca otworzą się nowe możliwości pod względem rozwoju kariery, ale życie osobiste będą w tym przeszkadzać. Natomiast jeśli Lwu uda się skupić na swojej karierze, sukces jest gwarantowany.

Wagi mogą mieć problemy z fałszywymi dokumentami, więc muszą być tak ostrożne, jak to tylko możliwe. Przedstawicielom tego znaku zodiaku mogą obiecać nowe miejsce pracy, ale wszystko może się zawalić w ostatniej chwili.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie