Nie najmniejszą rolę odgrywa w tym czas urodzenia, a dokładniej znak zodiaku, ponieważ determinuje on wpływ energii kosmicznych na osobowość, w tym na jej zdolność do kochania i bycia kochaną. Oto są najbardziej namiętne znaki zodiaku wśród kobiet.

Baran (21.03 - 20.04)

Kobieta-Baran to prawdziwy fajerwerk uczuć: widząc na horyzoncie obiekt, który mógłby ją nawet teoretycznie zainteresować, wybucha jak zapałka, a romans z nią na pewno będzie jaskrawy i namiętny. Osoba, którą uhonorowali swoimi uczuciami, nigdy nie zapomni tego związku, nawet jeśli będzie on krótkotrwały. Kobiety spod tego znaku mają tylko jedną wadę: ich uczucia, podobnie jak zapałka, bardzo szybko „gasną”, aby wybuchnąć w kolejnym związku.

Lew (23.07 - 21.08)

Kobieta-Lew jest dość wybredna w wyborze kochanka, nawet jeśli nie planuje budować poważny związek: partner koniecznie musi odpowiadać ich wysokiemu — królewskiemu — statusowi. Ale gdy tylko zostaną spełnione wszystkie ich wymagania, Lwy są zdolne do wszelkich poświęceń dla kochanego – dla randki z nim mogą pojechać nawet na drugi koniec kraja.

Panna (08.22 - 09.23)

Kobieta spod tego znaku sprawia wrażenie Królowej Śniegu, ale osoby, których ona uhonorowała swoją miłością, wiedzą, że za tą maską kryje się cały huragan uczuć, którego ona z chęcią demonstruje partnerowi – on na pewno nie będzie się nudzić w tym związku. Jednak jedna wada Panny może zanegować wszystkie jej zalety: ona nie potrafi przez długi czas być wierna jednemu partnerowi, i często spotyka się z kilkoma chłopakami jednocześnie.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie