Śmierć może w każdej chwili ogarnąć człowieka. Przewidzenie takiego obrotu spraw jest prawie niemożliwe. Jednak od czasu do czasu niektórzy zauważają mistyczne znaki zapowiadające śmierć.

Kobieta urodziła najmniejsze bliźniaki na świecie - razem bracia nie ważyli nawet 1 kg

Ludzie nauczyli się uprawiać chiromancję w czasach Arystotelesa. Śledząc tak zwaną „linię życia”, palmiści mogą powiedzieć osobie, ile ma ona lat żyć. Ta linia znajduje się obok kciuka. Jeśli odłamie się na środku dłoni, może to być powodem poważnych obaw. Eksperci twierdzą, że to zły znak. Jeśli linia życia przebiega nierównomiernie lub z przerwami, los osoby będzie trudny. Jest jeszcze gorzej, gdy linia jest miejscami przerwana, a wokół niej widoczne są kręgi. W tym przypadku palmiści uważają, że nosicielowi takiej linii życia grozi straszna choroba, na którą ostatecznie umrze.

Coraz częściej słyszymy ostatnio takie określenie jak „Merkury retrogradacja”. W serii niepowodzeń ludzie obwiniają pozycję planety, która okresowo porusza się po orbicie wstecznej względem Ziemi. Uważa się, że w tym okresie człowiek może napotkać szereg problemów, od wypadku po poważną chorobę. Teraz Merkury jest w takiej sytuacji, że w każdej chwili możesz spodziewać się kłopotów. Jednak pojutrze planeta przestanie poruszać się po orbicie wstecznej i do końca września nie musisz się martwić Merkurym.

Ludzie od niepamiętnych czasów przywiązują wagę do snów. Zwłaszcza jeśli wydają im się prorocze. Do tej pory wydano wiele książek o marzeniach, zgodnie z którymi można interpretować sny. Uważa się, że podczas odpoczynku osoba może otrzymać ostrzeżenie o swojej śmierci lub śmierci bliskich. Na przykład widok martwej osoby we śnie nie wróży dobrze. Zwłaszcza jeśli siedzisz ze zmarłym przy tym samym stole. A jeśli wzywają cię na spacer, to zdaniem ekspertów może to być swego rodzaju zaproszenie do świata umarłych. Większość snów zawierających symbolikę pogrzebową, w tym trumny i wieńce, służy jako ostrzeżenie.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

Aktorzy płci męskiej, którzy z wiekiem stają się ładniejsi

Kolejną mistyczną wróżbą kłopotów jest pojawienie się ptaka w domu. Potrafi wlecieć do otwartego okna lub drzwi. Opinie na temat interpretacji tego znaku są różne. Niektórzy uważają, że ptak, który nagle wszedł do domu, przynosi zysk. Inni eksperci twierdzą, że osoba, która ma do czynienia z podobnym zjawiskiem, powinna być ostrożna, ponieważ może zostać dotknięta chorobą. Istnieje również opinia, że ​​ptak, który przyleciał do mieszkania, może przekazywać wieści z martwych, pisze Infox.

Kolejnym mistycznym ostrzeżeniem przed zbliżającym się niebezpieczeństwem jest upadła ikona. W starożytności ludzie zaraz po tym złym znaku udali się do świątyni, aby modlić się za zmarłych. Nasi przodkowie wierzyli, że ikony spadają ze ścian, gdy zmarli chcą zabrać żywych w zaświaty.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie