Czarny Księżyc jest fikcyjnym punktem, apogeum orbity Księżyca względem środka Ziemi. Perygee - Biały Księżyc, najbliższy Ziemi punkt orbity Księżyca, mówią astrologowie.

Kobieta urodziła najmniejsze bliźniaki na świecie - razem bracia nie ważyli nawet 1 kg

Czarny Księżyc pokazuje podświadomą esencję człowieka, lęki i kompleksy, czyli to jest jego „negatywna karma” nagromadzona w poprzednich wcieleniach. Ponadto w horoskopie każdej osoby pokazuje sumę grzechów i złych uczynków jego przodków.

Ujemny punkt karmiczny pokazuje irracjonalny wydatek energii, a także jej zwrot w taki sposób, że trudno wytłumaczyć proces z punktu widzenia norm moralnych. Czarny Księżyc pokazuje negatywy, jakie człowiek może zrobić w tym życiu, jeśli podąża najniższą ścieżką swojego rozwoju.

Zadaniem każdej osoby jest przepracowanie swojego Czarnego Księżyca, wybielenie go, stworzenie ochrony – tj. naucz się unikać pokus i pokus zgodnie z cechami Czarnego Księżyca, określonymi przez osobisty horoskop.

Popularne wiadomości teraz

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Cykl cyrkulacji Czarnego Księżyca wynosi 9 lat, w tych latach łatwo ulegać jego negatywnym wpływom. W wieku 9 lat Czarny Księżyc włącza się po raz pierwszy, uważni rodzice w tym wieku mogą dostrzec ciemne strony osobowości swojego dziecka i spróbować je skorygować, oczywiście bardzo pomaga znajomość jego wykresu urodzeniowego.

Aktorzy płci męskiej, którzy z wiekiem stają się ładniejsi

W wieku 18, 27, 36, 45 lat – karma przypomina o sobie, również w tym wieku łatwo ulec pokusom Czarnego Księżyca, czyli pokaż swoje negatywne cechy. Najniebezpieczniejszy wiek to 36 lat, ponieważ cykle Czarnego Księżyca i Jowisza (planet ekspansji) pokrywają się. W tym wieku człowiek ma tendencję do przeceniania siebie, swoich mocnych stron i możliwości. W wieku 54, 63, 72, 81 lat - wpływ Czarnego Księżyca jest minimalny, ponieważ w większości przypadków człowiek staje się mądrzejszy i potrafi się kontrolować.

W okresie ruchu Czarnego Księżyca w znaku Bliźniąt, często będziemy spotykać się ze zniekształceniem informacji. Będzie wielu oszustów, plotek, oszustów, złodziei. Skomplikowane relacje z braćmi i siostrami, krewnymi, sąsiadami. Wielu wyraża rzeczy, o których należy milczeć.

Bliźnięta to znak, który gromadzi i przekazuje informacje, pomysły i wiedzę. Należy do żywiołu Powietrza, ma zmienne właściwości. Zadaniem tego znaku zodiaku jest bycie pośrednikiem w procesie wymiany mentalnych, intelektualnych i informacyjnych składników naszego życia. Znak Bliźniąt pokazuje okresy pośrednich, przejściowych pozycji w przyrodzie i na świecie. Jej rolą jest przygotowanie do przejścia na kolejny poziom, który prowadzi do odnowy i nowego początku.

Bliźniętami rządzi Merkury lub Hermes - patron dróg, podróżnych i handlu (a także zaradności, przebiegłości, oszustwa, kradzieży). Poruszał się w skrzydlatych sandałach z szybkością myśli, był posłańcem bogów, odpowiadał za młodzież, studia, gimnastykę, różne nauki i rzemiosło, pisanie, oratorium, elokwencję, umiejętność robienia czegoś własnymi rękami.

Przejście Czarnego Księżyca przez Bliźnięta spowoduje, że ukryte błędy, tajemnice, kompleksy wyjdą na jaw. Szczególną uwagę w najbliższych miesiącach należy zwrócić na analizę informacji w celu podjęcia właściwych decyzji i przemyślenia strategii. W tym okresie częściej podejmuje się błędne decyzje, gubi się małe, ale ważne rzeczy, powstają konflikty o drobiazgi, co wpływa na nastrój, postrzeganie otaczającej rzeczywistości.

W pierwszej połowie września 2021 nastąpi karmiczna koniunkcja Czarnego Księżyca i Węzła Północnego w znaku Bliźniąt, to silny aspekt, bądź bardzo ostrożny, jesteś odpowiedzialny, ponieważ Wydarzenia września i października 2021 roku będą miały wpływ na nadchodzące lata. Pozytywny - jeśli opierasz się pokusom, uczysz się, poszerzasz swój światopogląd, negatywny - jeśli podążasz niską ścieżką rozwoju, konsumując innych, przerzucając odpowiedzialność za swoje życie na innych ludzi. A najważniejsze w tym okresie to przestać martwić się drobiazgami, bo. przyczynia się to do utraty energii.

Bezpośrednie otoczenie podczas przejścia Czarnego Księżyca przez Bliźnięta może stać się źródłem problemów. Każda osoba ma z góry określony poziom energii, który pomaga wytrzymać trudności, dostosować się do trudnych okoliczności. W zależności od tego, z kim na co dzień się komunikujemy i wchodzimy w interakcję (ten proces charakteryzuje znak Bliźniąt), możemy wzmocnić ten ważny zasób lub go osłabić.

Merkury, władca Bliźniąt, od 27 września do 18 października w ruchu wstecznym w znaku Wagi - przypomina o nieprzyjemnych dawnych powiązaniach, boleśnie zerwanych związkach. W tym okresie odbędzie się wiele spotkań z ludźmi z przeszłości, a może z poprzednich wcieleń, co będzie miało ogromny wpływ na Waszą przyszłość.

Tranzyt Czarnego Księżyca przez Bliźnięta będzie miał silny wpływ na przedstawicieli tego znaku, a także na tych, którzy mają planety i inne elementy swojego osobistego horoskopu w Bliźniętach.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com


Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie