Mówi się, że piękne wnętrze jest dużo ważniejsze niż wygląd. Niestety te znaki zodiaku mają najwyraźniej pecha bo jak mówią gwiazdy te 3 znaki mają najgorsze charaktery. 

Po nich można spodziewać się wszystkiego...

Horoskop weekendowy dla wszystkich znaków zodiaku. Strzelce i Raki przeżyją niezapomniane chwile

Panna

Choć pewnie nie robią tego celowo to są poprostu wredne. Taka już ich natura. Zadufane w sobie i samolubne tak można je w skrócie opisać. Niechętnie przepraszają i nie wiedzą co to wyrzuty sumienia. Starają się zrzucić poczucie winy na kogoś innego i często przybierają pozę skrzywdzonej i nierozumianej.

Waga

Chwiejna i dwulicowa a na dodatek tak zwany wampir energetyczny. Osoby spod tych znaków nie potrafią cieszyć się z niczego. Nawet największy sukces jest dla nich nic nie wart. Nie potrafią wyznaczać sobie priorytetów. Nie przestrzegają żadnych zasad a na dodatek nie liczy się dla nich nikt prócz siebie samego.

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Znani rodzice, którzy wychowują ciężko chore dzieci. Ich życie jest trudniejsze, niż myśleliśmy

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Koziorożec

Osoby spod tego znaku to intrygancji. Starają się zawsze skłócić najbliższe osoby, by być w centrum zainteresowania. Często knują i spiskują choć później starają się odeprzeć od siebie wszelkie zarzuty. Poza tym to osoby bardzo interesowne. Nie zrobią nic co miałoby się im nieopłacać.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com