Pewnego razu, kiedy siedziałam w kawiarni, pijąc zieloną herbatę, obca kobieta usiadła obok mnie i zapytała: „Czy jest Pani Skorpionem? To są okropni ludzie”. I w większości miała rację: naprawdę jestem Skorpionem i jestem okropną osobą.

Ale posiadanie cech osobowości, które czynią mnie okropną osobą, nie ma nic wspólnego z moim znakiem zodiaku. Oto dlaczego: Skorpiony są uważane za najseksowniejszych ludzi na świecie. I jesteśmy zbyt szczerzy, by ukrywać to, że lubimy się tym chwalić (tak, to jest udowodniony fakt).

Patronują nam jednocześnie dwie planety – Mars i Pluton. Rzeczywiście, po co zadowalać się jedną planetą? Tak, Pluton ponownie jest zaliczany do planet, aczkolwiek karłowatych.

Pomimo całej naszej wspaniałości, budowanie związku ze Skorpionem jest wyzwaniem. Jeśli zakochałeś się w przedstawicielu tego znaku, to Ci nie da się uniknąć pewnych rzeczy. Swoją drogą, jeśli dopiero zamierzasz się spotykać ze Skorpionem, nie mów później, że nie ostrzegałam Cię przed tym, ze:

 1. Skorpiony to najseksowniejsze osoby, jakich kiedykolwiek spotkałaś.

  Popularne wiadomości teraz

  Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

  Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

  Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

  Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

I nawet nie próbuj udowadniać, że jest inaczej. To nie ma sensu.

Jeśli z jakiegoś nieznanego powodu zaczyna cię przyciągać ten dziwny facet z brodą leżący na gazetach w przejściu podziemnym i mówiący, że koniec świata jest bliski, to jest bardzo prawdopodobne, że urodził się w listopadzie i nie ma sobie równych w łóżku.

 1. Zawsze staramy się dominować i wszystko kontrolować.

Nawet jeśli Cię się wydaje, że Skorpion nie dominuje w Waszym związku, tak nie jest. Po prostu udaje, ze tak nie jest, aby potem ujarzmić Cię. Zachowaj czujność.

 1. Skorpiony zawsze wygrywają.

Jesteśmy bardzo wytrwali, manipulujący i silni. Chcesz, żebyśmy byli w Twojej drużynie, bo z nami Twoja drużyna na pewno wygra.

 1. Jesteśmy niezwykle skrytymi osobami.

Czasami twój chłopak lub dziewczyna nie chcą ujawniać faktu bycia w związku na Facebooku. I nie chodzi o to, że kogoś oszukują. Po prostu nie chcą dzielić się tym ze światem. Dotyczy to szczególnie Skorpionów.

Jeśli twój partner nie jest zarejestrowany w żadnej sieci społecznościowej i prowadzi pamiętnik, który chowa w sekretnym sejfie w swoim mieszkaniu, wiedz, że na pewno jest Skorpionem. Lepiej nie wtykaj nosa w jego sprawy.

 1. Ale chcemy wiedzieć wszystko o naszym partnerze.

Urodziliśmy się detektywami. To jest nasza pasja. Wpuść nas do swojego życia. W przeciwnym razie zawsze będziemy podejrzewać Cię o cos i zastanawiać się na tym, co przed nami ukrywasz.

 1. Przyciąga nas mrok.

Mój chłopak często przyłapuje mnie na oglądaniu tajemniczych seriali, uśmiechającą się jak Norman Bates. Nie oznacza to, że jestem seryjnym mordercą (nie będziesz w stanie tego udowodnić). Po prostu przyciąga mnie ciemność.

Wszystkie Skorpiony interesują się śmiercią, horrorami, czarnym kinem, nadprzyrodzonymi mocami, a czasem nawet okultyzmem. Możesz to zignorować, ale tylko do momentu, gdy twój partner zacznie wzywać kapitana Howdy'ego na seans spirytystyczny.

 1. Miłość Skorpionów do mroku przekłada się na ich poczucie humoru.

Rzeczy, które uważamy za zabawne, mogą być szokujące. Ale nie osądzaj nas za to. Lepiej ciesz się, że możemy śmiać się ze strasznych rzeczy, bo to znacznie ułatwia życie.

 1. Jesteśmy niezwykle uczciwi.

Wiesz, że ludzie lubią mówić, że ich nie obchodzi czyjąś opinią? Skorpiony nie kłamią. Więc nie pytaj nas, czy ta sukienka sprawia, że ​​wyglądasz grubo, jeśli nie chcesz usłyszeć gorzkiej prawdy.

 1. Możemy być jasnowidzami lub psycholami – zależy od poziomu twojego cynizmu.

Skorpiony mają dar jasnowidzenia. Wiedzą, co zamierzasz powiedzieć, jeszcze zanim zaczniesz mówić. Tę umiejętność można wytłumaczyć zarówno spostrzegawczością, jak i oświeceniami. Po prostu zaakceptuj to.

 1. Jesteśmy niezwykle oddanymi i troskliwymi osobami wobec bliskich.

Jeśli powiesz, że ktoś pchnął Cię w metrze, krzyczał na Ciebie w pracy lub zastraszał w trzeciej klasie, przytulimy Cię, a następnie znajdziemy Twojego krzywdziciela i pozbawimy go wszystkiego, co kocha.

 1.  Jesteśmy bardzo pomysłowi i działamy według własnego uznania.

Jeśli potrzebujesz wykonać jeden telefon z więzienia, zwłaszcza jeśli chodzi o pochowanie zwłok lub pomoc w zorganizowaniu imprezy-niespodzianki, koniecznie zadzwoń do kogoś urodzonego między drugą połową października a trzecim tygodniem listopada.

Ta osoba zrobi wszystko w najlepszy możliwy sposób i będzie trzymać gębę na kłódkę.

 1.  Skorpiony mają wbudowane wykrywacze kłamstw.

Skorpiony mają bardzo dobrą pamięć i bardzo rozwiniętą wewnętrzną zdolność do wykrywania prawdy w każdej sytuacji, dlatego nie radzimy upiększać rzeczywistość ani ich oszukiwać. W ten sposób tylko ich rozgniewasz, a gniewny Skorpion raczej nie sprawi ci przyjemności. Z czego wynika, że​​...

 1.  Traktujemy ludzi tak, jak oni na to zasługują.

Nie oczekuj, że Skorpion będzie dla ciebie miły, jeśli źle go potraktowałeś. I nie licz na to, że wybaczy ci oszukiwanie, kłamstwo, ukrywanie czegoś lub że go nie doceniasz. A ponieważ jest filozofem o imponujących umiejętnościach spostrzegawczych, ma jasną wizję tego, na co zasługujesz i jak powinieneś być traktowany, bez względu na twoje wymagania.

 1.  Jesteśmy przebiegli i mściwi, dlatego nie odczuwamy wyrzutów sumienia, gdy niszczymy kogoś.

Pamiętasz motywy bohaterki „Zaginionej dziewczyny”? Nie było ich. Więc jeśli nas wkurzyłeś, bądź czujny. Koniec.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

 2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

 3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

 4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

 5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie