Skąd wiesz, czy możesz nawiązać z nią przyjaźń, biznes lub romantyczną związek? A co na to astrologia?

Oto ranking najmilszych znaków zodiaku, z którymi każdy chce się zaprzyjaźnić!

Który znak zodiaku jest uważany za najmilszego wśród wszystkich przedstawicieli kręgu zodiakalnego?

Wydaje się, że życzliwość to cecha, która ma niezwykle pozytywny wydźwięk. Ale czasami ona jednak gra przeciwko nam. Dowiedzmy się wiec, które znaki za uważane za najmilszych.

Najmilsze znaki zodiaku wśród kobiet

Zapoznaj się z naszym rankingiem najmilszych znaków zodiaku – być może dowiesz się o swoich przyjaciołach i znajomych czegoś nowego.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Trzecie miejsce – Ryby

Ryby znalazły się na trzecim miejscu wśród najmilszych znaków zodiaku wśród kobiet. Różne horoskopy mówią o nich jako o łagodnych i czułych osobowościach. Kobiety spod tego znaku są naprawdę bardzo wrażliwe, empatyczne, emocjonalne – być może dlatego często odnoszą sukcesy w przemysłach kreatywnych. Ryby są świadome swojej wrażliwości, dlatego nawet jeśli zostały skrzywdzone, nie będą marnować energii na gniew i złość. Wyciągną dla siebie odpowiednie wnioski, wykreślą „krzywdziciela” z listy swoich przyjaciół/znajomych i zapomną o tym nieprzyjemnym wydarzeniu.

Drugie miejsce — Byk

Byk jest życzliwy oraz zbyt naiwny, dlatego często jest wykorzystywany przez innych. Kobiety spod tego znaku są bezinteresowne, otwarte i uczciwe i oczekują tego samego od innych. Dobrze, jeśli mają bliskiego przyjaciela, który chroni ich się przed intrygami i oszustwami, ale jeśli nie ma? Byk naprawdę powinien być bardziej ostrożny. Sprytni i samolubni ludzie wykorzystują ich miłosierdzie i współczucie do własnych celów, zagłuszając głos rozsądku. Ogólnie rzecz biorąc, Byk zajmuje zasłużone drugie miejsce wśród najmilszych znaków zodiaku, ale im to raczej się nie spodoba.

Pierwsze miejsce — Wodnik

Kobiety spod tego znaku są bardzo towarzyskie, energiczne i wyluzowane. Chętnie wspierają najbardziej odważne pomysły, uwielbiają hałaśliwe imprezy, są klasycznymi ekstrawertykami. One rzadko robią złe rzeczy z ogólnie przyjętego punktu widzenia. Okazują życzliwość nawet osobom, które potraktowali ich niesprawiedliwie. Nigdy się nie mszczą i nie uważają za konieczne tkania intryg nawet przeciwko rywalom, wręcz przeciwnie, wolą nieść światu światło i pozytywna energie. W niektórych sytuacjach jednak Wodnikowi warto pokazać swoje pazury. Przedstawiciele tego znaku zajmują pierwsze miejsce w naszym rankingu najmilszych znaków zodiaku.

Najmilsze znaki zodiaku wśród mężczyzn

Trzecie miejsce – Panna

Panny są miłe, ale mściwe. Jeśli masz z nimi dobre relacje, możesz być spokojny, a jeśli nie, to zdecydowanie nie możesz liczyć na ich życzliwość i miłosierdzie. Takie zachowanie często służy im jako mechanizm ochronny, który chroni mężczyzn spod tego znaku przed rozczarowaniem. Panny są spokojne, rozsądne, skromne, precyzyjne w wyrażaniu swoich myśli. Nie należą do osób, które mogą przypadkowo urazić rozmówcę, ponieważ dokładnie zastanawiają się nad tym, co mają powiedzieć lub zrobić.

Drugie miejsce — Waga

Waga jest zrównoważona, dyskretna i grzeczna. Ten znak charakteryzuje się życzliwością i towarzyskością, a także niesamowitym urokiem, który przyciąga do nich ludzi. Wydaje się, że nic nie może zakłócić spokoju Wagi, ale to błędne wrażenie. Trudno ich wkurzyć, ale jeśli tak się stanie – ratuj się! W zdecydowanej większości przypadków Waga jest tak naprawdę jednym z najmilszych znaków zodiaku. To prawda, że ​​jest w tym również aspekt negatywny: przez to mogą stracić siebie i własną opinię. Dlatego Wagom warto nauczyć się walczyć o swoja opinie i być niezależnymi od opinii innych.

Pierwsze miejsce – Strzelec

Oto najmilszy znak zodiaku wśród mężczyzn! Co prawda, Strzelców nie można nazwać łatwowiernymi prostakami – wyraźnie rozumieją, kto jest przed nimi, i nie będą protekcjonalni wobec kłamców i hipokrytów. Życzliwość Strzelca jest nieco ograniczona przez czarno-białe myślenie, w którym wszyscy ludzie są podzieleni na postacie pozytywne i negatywne. Natomiast dla osób, których Strzelec zdefiniował jako „pozytywnych”, on jest bardzo hojny i przyjazny. Strzelec jest duszą towarzystwa, łatwo odnajduje wspólny język nawet z nieznajomymi ludźmi, jest bardzo towarzyski i otwarty. Wystarczy spojrzeć w najmilsze oczy słynnego Strzelca – Jake’a Gyllenhaala, i wszystko stanie się oczywiste!

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie