Od dawna lusterka trakortowane z ostrożnością. Najważniejszą zasadą, której należy przestrzegać, jest nie spanie odbite w lustrze. Mówiąc wprost, lustro w pokoju, w którym ludzie śpią, jest wielkim złem, które człowiek czyni dla siebie.

Mandaryna walczy z bardzo poważną chorobą

Jednocześnie myślą tak nie tylko magicy, mistycy i eksperci Feng Shui, ale także psychologowie.

Dlaczego nie można spać naprzeciwko lustra?

Dlaczego nie można spać obok lustra?

Wszystko jest proste. Po pierwsze, duch astralny, który wylatuje z ciał ludzi podczas snu, może zostać opóźniony w lustrze, w którym równie dobrze może się zgubić. Po drugie, lustra łatwo wyciągają potencjał i pozytywną energię osoby. I bez pozytywnej energii człowiek zachoruje, zaczyna boleć.

Popularne wiadomości teraz

Dawid Narożny zostanie ojcem po raz drugi. Jego zdjęcie zachwyca internautów

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Trudne chwile w życiu Krzysztofa Krawczyka: "Nie przestajemy płakać i modlić się"

Bezsenność

Bardzo często osoby śpiące naprzeciwko lustra narzekają na bezsenność. Co więcej, tacy ludzie czują się źle nawet po normalnym śnie; charakteryzują się nerwowością i drażliwością. W związku z tym eksperci zalecają usunięcie lusterek z pomieszczeń, w których ludzie śpią, lub, w skrajnych przypadkach, powieszenie ich w nocy - wtedy możesz w pełni zrelaksować się i przywrócić siłę.

Zdrada

Innym powodem, dla którego lepiej jest usunąć lustro z sypialni lub przenieść go, aby łóżko małżeńskie nie pojawiło się w nim, jest zdrada. Tak, całkiem możliwe jest doprowadzenie zdrady małżonka do lustra przy łóżku. Niemożliwe jest również odbicie drzwi wejściowych do sypialni w lustrze.

Nie można spać naprzeciwko lustra

Co mówią psychologowie?

Psychologowie są przekonani, że lepiej nie być długo przy lustrze. Faktem jest, że kiedy widzisz swoje odbicie w polu widzenia bocznego, twój układ nerwowy będzie zestresowany - pierwsze uczucie jest takie, że ktoś cię obserwuje. Z czasem może to przekształcić się w manię prześladowań lub inne rodzaje fobii.

Maryla Rodowicz zachwyca swoimi zdjęciami. W jej wieku większość chce tak wyglądać!

Dlaczego nie możesz spać w świetle?

To wcale nie jest przesąd. Jest to fakt medyczny: musisz spać w całkowitej ciemności. Jeśli pokój ma źródło światła lub sypialnia jest oświetlona lampami ulicznymi, ciało zakłóca produkcję melatoniny, hormonu snu. Z tego powodu czujemy się zmęczeni i przytłoczeni w ciągu dnia. I nawet jemy, zaczynamy więcej, aby pomóc ciału poradzić sobie ze stresem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com