I choć stwierdzenie, że dana osoba ma „trudny charakter”, dotyczy prawie każdego z nas, astrolog uważa, że ​​wśród przedstawicieli konkretnych znaków zodiaku jest więcej takich osób. W czołówce tej listy jest przede wszystkim Baran.

Astrolog zauważa, że ​​ludzie spod tego znaku wolą osiągać swoje cele niekończącymi się krzykami i skandalami, aż ich przeciwnik się zmęczy i podda. ​​Baran „ma problemy z temperamentem”, tacy ludzie nie radzą sobie dobrze z emocjami i „często są kapryśni jak dzieci”, są porywczy, niedojrzali, „myślą tylko o sobie”.

Astrolog uważa, ze podobne cechy charakteru ma też Rak. Przedstawiciele tego znaku uwielbiają histeryzować, szybko się irytują, tracą panowanie nad sobą i się obrażają. W przypływie złości Raki, podobnie jak małe dzieci, są w stanie mówić rozmówcy nieprzyjemne rzeczy, nie myśląc, że te słowa mogą bardzo zranić i mieć poważne konsekwencje.

Trzecie miejsce w rankingu najbardziej infantylnych znaków zajmują Ryby. Nie mają wybuchowego temperamentu i nie eksplodują emocjami – oni po prostu ignorują realność i odmawiają wypełniania swoich obowiązków. Podobnie jak dzieci, Ryby żyją we własnym świecie i ich wcale nie obchodzi to, co myślą o nich inni i czego się od nich wymaga jako osób dorosłych.

Popularne wiadomości teraz

Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Czwórkę najbardziej infantylnych znaków zamyka Byk. Nawet osoby, które nie ufają astrologom, z pewnością mogą potwierdzić, że ich znajomi spod znaku Byka wyróżniają się egoizmem i egocentryzmem. Astrolog mówi to samo: Byki to rozpieszczone dzieci, które chcą być zawsze w centrum uwagi i nienawidzą być ignorowane przez innych. Zemsta Byka za obojętność wobec niego wyraża się w głębokiej urazie.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie