Niektóre rzeczy mogą stać się prawdziwym talizmanem dla Twojego domu. Przyciągają tylko radość, zdrowie i bogactwo. Kup talizmany z poniższej listy i zobaczysz, jak Twoje życie zacznie się zmieniać!

Dowiedzmy się więc, jakie rzeczy koniecznie muszą być w każdym domu.

Miotła

Od czasów starożytnych miotła była uważana za talizman, który przyciąga dobrobyt. Miotła koniecznie musi być nowa. Umieść ja w rogu pokoju rączką w dół, inaczej efekt będzie odwrotny.

Gwóźdź we framudze

Kup nowy gwóźdź i wbij go we framugę. Taki talizman ochroni twój dom przed złymi językami, wrogami i „złym okiem”. Uważa się również, że w ten sposób można uratować domowników przed chorobami.

Podkowa

Podkowa to jeden z najbardziej znanych i starożytnych amuletów. Musi być wykonany z drewna i metalu (nie z plastiku). Jednocześnie ten symbol może być prawdziwy, lub dekoracyjny, w dowolnym kolorze, stary lub nowy. Podkowę należy zawiesić na drzwiach lub nad nimi. Rogami do gory – na szczęście, do dołu – dla ochrony.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Agrafka

Agrafkę można przypiąć nie tylko do ubrań, ale także do zasłon, przy drzwiach wejściowych. Ten amulet jest uważany za potężnego obrońcę rodziny przed „złym okiem”. Uważa się, że agrafka jest szczególnie mocnym talizmanem dla dzieci, dlatego można ją zawiesić w pokoju dziecięcym.

Sól

Zwykła domowa sól jest doskonałym talizmanem przeciwko wszelkiemu złu i nie wymaga żadnych ceremonii i rytuałów. Aby uchronić siebie przed kłopotami, po prostu posyp sola próg.

Rośliny

Spośród roślin najsilniejszym talizmanem są kaktusowate. Można umieścić je na parapecie, aby zablokować złą energię z zewnątrz. Natomiast w pobliżu drzwi wejściowych możesz umieścić bluszcz lub monsterę, które również będą chronić Twój dom przed złem.

Kamienie

W pobliżu drzwi wejściowych należy umieścić kamień księżycowy, opal, tygrysie oko lub obsydian. Będą doskonałymi obrońcami Twojego domu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie