Bliźnięta (22.05 - 21.06)

Bliźnięta, które uwielbiają dezorientować, kłamią właśnie z tego powodu, lubią wyglądać w oczach innych lepiej – bogatszych i szczęśliwszych – niż są w rzeczywistości. Przedstawiciele znaku wcale nie są zawiedzeni faktem, że ktoś został oszukany: uważają kłamstwo nie za wadę, ale za słabość, którą można wybaczyć i do której mają pełne prawo. Nie zawsze jednak udaje się złapać Bliźnięta na kłamstwie – robią to tak dobrze, że nawet najpotężniejszy wykrywacz kłamstw nie może się do nich przyczepić.

Co będą oznaczać nasze sny w tym tygodniu - od 12 do 18 lipca? Czy będą wśród nich przepowiednie

Panna (22.08 - 23.09)

Panny dostały się do tej oceny ze względu na ich zdolność do mówienia o tej samej sytuacji dzisiaj jedno, jutro drugie, a pojutrze - trzecie. Bardzo rzadko robią to ze złymi zamiarami, raczej przedstawiciele znaku są zawiedzieni pamięcią: chcąc zaimponować rozmówcy ciekawą historią, wymyślają to, a potem po prostu zapominają, co powiedzieli ostatnim razem. Wystawione na kłamstwa, Panny będą opierać się na sobie do końca, oburzone i obrażone, że były podejrzane o tak nieprzyzwoity czyn, ale nigdy nie przyznają się do własnych kłamstw.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Skorpion (24.10 - 22.11)

Skorpiony nigdy tak nie kłamią - bez poważnego i ważnego powodu. Z reguły uciekają się do kłamstw tylko wtedy, gdy muszą kogoś sprowokować, wywołując u osoby reakcję, której potrzebuje w tym konkretnym przypadku. Trzeba oddać hołd przedstawicielom znaku - nie nadużywają swojej zdolności do manipulowania ludźmi, ale jeśli zabiorą się do pracy, prawie niemożliwe jest posądzenie ich o kłamstwo - w tym przypadku są prawdziwymi mistrzami wirtuozów , nie wbijasz się w nie.

Burze magnetyczne: niebezpieczne dni lipca-2021

Koziorożec (22.12 - 20.01)

Koziorożce, których życie często jest nudne, bo większość poświęcają na pracę, a mniej na sen, rozpaczliwie potrzebują go pomalować. Właśnie w takich przypadkach imponują swoim rozmówcom ciekawymi historiami, które rzekomo im się przydarzyły, ozdabiając prawdziwą historię dziesiątkami fikcyjnych szczegółów. Jednak dość często przedstawiciele znaku wymyślają historie z czyjegoś życia - dzieje się tak, gdy chcą dotknąć - i nigdzie prawdziwe dzieci nie obrażają - swojego rozmówcy, kłamiąc, że ktoś ma to, czego nie ma.

Ryby (19.02 - 20.03)

Ryby nie kłamią tak bardzo, jak fantazjują i robią to tak po prostu - bez żadnego egoistycznego celu. Ich kłamstwa można opisać słynną frazą: „Wymyślili to, sami w to uwierzyli”. Po pewnym czasie przedstawicielom znaku udaje się uwierzyć w to, co wymyślili, i szczerze się dziwią, gdy wytyka się im oczywiste niespójności w ich wersji i demaskuje w kłamstwie: jak to się dzieje, że mówią prawdę, tylko prawdę i nic tylko prawda ?! Bardzo łatwo jest zrozumieć, czy Ryby cię okłamują, czy nie: w ich „fantazjach” zgromadzono tak wiele najbardziej niesamowitych szczegółów, że po prostu nie mogą być one prawdziwe.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie