Nie można ślepo i fanatycznie podążać za ich „radą” w życiu codziennym, ale można i należy ich słuchać – wskazówki naszego wewnętrznego głosu, które człowiek otrzymuje w postaci snów, są często ważne i cenne. O czym będziemy marzyć w tym tygodniu - od 12 do 18 lipca?

Horoskop medyczny dla wszystkich znaków zodiaku w dniach 12-18 lipca: na co każdy z nas powinien zwrócić uwagę

Noc 12 lipca

Dziś wieczorem często marzysz o horrorach, których jedyną pozytywną cechą jest to, że się nie spełniają, więc nie zwracaj na nie uwagi. Jeśli fabuła okaże się szczególnie przerażająca i nie chcesz wychodzić z głowy, możesz zastosować psychologiczną sztuczkę: opowiedz komuś o swoim śnie jak w filmie fabularnym i śmiej się z niego - okropności bardzo się boją śmiech.

Noc 13 lipca

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Dzisiejsze sny nie mają szczególnego znaczenia: rzadko się spełniają: jeśli śnisz o horrorze, to dobrze, ale jeśli sen jest przyjemny pod każdym względem, to po przebudzeniu możesz poczuć irytację. Najprawdopodobniej to, co widzimy we śnie tej nocy, ma związek z głębią naszej podświadomości - wydobywa na powierzchnię to, co ciężko w środku wjeżdżamy, więc wciąż daje do myślenia.

Noc 14 lipca

Dzisiejsze sny często okazują się prorocze, więc nie należy ich odrzucać. Kolorowe marzenia częściej spełniają się w prawdziwym życiu, ale czerń i biel też mają znaczenie - trzeba je wziąć pod uwagę. Interpretacja tych snów nie wymaga dużego wysiłku – spełniają się one z reguły bardzo „blisko tekstu”: potrafią ostrzec zarówno przed niebezpieczeństwem, jak i przyjemnymi zdarzeniami, a także podpowiedzieć, co zrobić w danym przypadku.

Noc 15 lipca

Dzisiejsze sny zwykle opowiadają o zmianach, które muszą nastąpić – lub już zachodzą – w życiu osoby, która je widzi. Tak, jeśli tej nocy marzy o drodze, to gdziekolwiek „pójdzie”, czekają na niego najprzyjemniejsze perspektywy. Dobrym znakiem jest płacz we śnie: łzy sugerują, że możesz zmyć wszystkie negatywne doświadczenia na poprzednim etapie życia i zacząć od zera.

Już nie Sultan Suleiman: Bergüzar Korel w sukience dla kobiet w ciąży „przyłapała” opalonego Halita Ergenca w zwykłej koszulce

Noc 16 lipca

Dzisiejsze sny są prorocze - przepowiadają człowiekowi, co się z nim stanie w najbliższej przyszłości. Nie należy ich jednak brać dosłownie - interpretacja tych snów powinna być dobrze przemyślana. Astrologowie uważają, że rozszyfrowując ich fabułę, należy zwracać uwagę nie na zawarte w nich fakty, ale na ich emocjonalną percepcję. Jeśli człowiek budzi się rano w dobrym nastroju, wszystko w jego życiu idzie dobrze, ale jeśli przebudzenie jest nieprzyjemne, musisz poszukać tego, co robi źle.

Noc 17 lipca

Snów tej nocy nie można nazwać proroczymi w dosłownym tego słowa znaczeniu, zawierają one raczej przydatne informacje, które mogą przydać się w przyszłości. Dlatego ważne jest, aby je przeanalizować i zrozumieć, kiedy i jak można wykorzystać nową wiedzę, a nie ma wątpliwości, że na pewno się przydadzą.

Noc 18 lipca

Dzisiejsze sny są prorocze, ale nie przewidują przyszłych wydarzeń, ale dają wskazówki, jak się zachować, co robić i dokąd – w sensie życia – iść. Jednak do tego konieczne jest ich prawidłowe rozszyfrowanie: jeśli nie możesz tego zrobić sam, musisz odwołać się do odpowiedniej literatury i stron internetowych, których teraz nie brakuje.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie