Pokazują, którym narządom należy przyznać pierwszeństwo, jakie choroby można zachorować, jak je leczyć i jakimi chorobami zająć się w tym tygodniu - od 12 do 18 lipca.

Kochankowie ustanowili rekord Guinnessa ze względu na różnicę wzrostu

Baran (21.03 - 20.04), Lew (23.07 - 21.08), Strzelec (23.11 - 21.12) i Koziorożce (22.12 - 20.01) w pierwszej połowie tygodnia mogą odczuwać silny ból głowy, zawroty głowy. Najprawdopodobniej te nieprzyjemne objawy będą wiązały się ze zmęczeniem, więc najlepszym sposobem radzenia sobie z nimi będzie odpoczynek. Nie należy też uśmierzać bólu za pomocą tabletek, zwłaszcza tych, którzy „rozpisali” reklamy.

Znaki zodiaku, które powinny być bardzo czujne w lipcu

W drugiej połowie tygodnia konieczne jest uważne monitorowanie stanu ciśnienia krwi, szczególnie u tych przedstawicieli objawów, u których problemy sercowo-naczyniowe są przewlekłe. Ze względu na ciągłe upały niepożądane jest przebywanie na zewnątrz w porze lunchu, należy prowadzić siedzący tryb życia, pić więcej wody i brać leki na receptę.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

Byk (21.04 - 21.05), Bliźnięta (22.05 - 21.06), Wodnik (21.01 - 18.02) i Ryby (19.02 - 20.03) na początku tygodnia powinny zwracać uwagę na odżywianie. Pokarmy tłuste, smażone, ciężkie i mięsne mogą mieć niekorzystny wpływ na zdrowie i ogólny stan zdrowia, dlatego należy przynajmniej ograniczyć ich spożycie, przestawić się na warzywa i owoce oraz w miarę możliwości ćwiczyć menu detoksykacyjne. Po oczyszczeniu organizmu przedstawiciele znaków poczują się znacznie lepiej – lekkość w ciele będzie taka, że ​​pomyślą, że będą w stanie latać – dosłownie.

Pod koniec tygodnia zdrowie nie powinno dawać znaku nieprzyjemnych niespodzianek, ale tylko ci z nich, którzy mają przynajmniej drobne problemy ze wzrokiem, muszą być wyjątkowo ostrożni. Nie należy męczyć oczu, czytać przy słabym oświetleniu, długo pracować przy komputerze i siedzieć w Internecie przy telefonie.

Raki (22.06 - 22.07), Panny (24.08 - 23.09), Waga (24.09 - 23.10) i Skorpiony (24.10 - 22.11) w pierwszej połowie tygodnia zaleca się poddać badaniu lekarskiemu - szczególnie dla tych przedstawicieli znaków, którzy nie był u lekarza rodzinnego. Na szczęście nie mówimy o poważnych chorobach, ale kontrola stanu zdrowia nikomu nie przeszkodzi.

W drugiej połowie tygodnia gwiazdy polecają przedstawicielom znaku zadbać o swoje zdrowie. Choroba, która objawiła się w tym czasie, będzie długa i ciężka, więc przy pierwszych oznakach choroby należy natychmiast skonsultować się z lekarzem: postawi dokładną diagnozę i zaleci leczenie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie