Jednocześnie każdy lubi słyszeć od innych pewne miłe słowa, ale jednocześnie są zwroty, których nigdy nie mogą wypowiedzieć i pod żadnym pozorem. Chyba że, oczywiście, chcesz poczuć się jak torreador zaangażowany w walkę byków. Oto tylko kilka z nich:

Kochankowie ustanowili rekord Guinnessa ze względu na różnicę wzrostu

Baran: „Zdecyduję, co zrobimy”

Jeśli powiesz Baranowi, że masz do niego oddzwonić później, na kolejnym spotkaniu sprowadzi na twoją głowę grzmoty, błyskawice i huraganowy wiatr. A jeśli wezwanie dotyczyło czegoś bardzo ważnego dla Barana, to jeszcze pogorszy sytuację, bo nie cechuje go cierpliwość i wybaczenie.

Kiedy zostają odrzuceni, zaczynają się denerwować, kopać i analizować, jak są dla Ciebie ważni… Czym jest to samo dla ich rozdętego ego, co polewanie soli na otwartą ranę. I będą bardzo niemile zaskoczeni, słysząc z twoich ust coś w stylu: „Wiesz, nudzisz się” lub powiedz: „Zdecyduję, co zrobimy”.

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Byk: „Spójrz na mnie”

Większość światowych przedstawicieli tego znaku nienawidzi przechwałek – zwłaszcza tych, których przechwałki nie opierają się na niczym konkretnym. Kiedy ktoś chwali się niezmiernie w jego obecności, jego uśmiech staje się bardzo napięty, a nawet całkowicie znika. A ciśnienie krwi Byka wznosi się do nieba, gdy mówisz również, że jest zbyt wybredny. Przedstawiciele tego znaku nie mogą tolerować, gdy ktoś kwestionuje ich obiektywność.

A jednak - wiedząc, jak czcigodny Byk traktuje jedzenie, raczej nie będzie szczęśliwy, jeśli po skosztowaniu potrawy przygotowanej przez jego ręce powiesz, że zjadłeś i smakowałeś lepiej.

Bliźnięta: „Zamknij się już”

Przedstawiciele tego znaku są znani z gadatliwości, prostolinijności i nieumiejętności trzymania gęby na kłódkę. Często rozmawiają, aby się uspokoić i oderwać od ponurych myśli. Potrzebują tylko kogoś, z kim mogą porozmawiać. A jeśli spróbujesz przerwać jedno z przemówień Bliźniąt słowami „Więc zamknij się tak bardzo, jak to możliwe”, będzie to dla nich prawie zdrada.

A jeśli nakarmisz to, co zostało powiedziane pytaniem: „Cóż, po co ta kwaśna kopalnia?”, Sytuacja może natychmiast osiągnąć punkt krytyczny. Bo Bliźnięta to zazwyczaj bardzo prostolinijni ludzie, którzy jeśli coś robią, to nie robią tego tak po prostu. A w odpowiedzi na „następne” pytanie, które próbowałeś rozładować, możesz usłyszeć prawdę, która prawdopodobnie ci się nie spodoba.

Rak: „Poczekaj chwilę, pozwól mi coś powiedzieć”

Przedstawiciele tego znaku denerwują zbyt asertywni ludzie, zwłaszcza jeśli przerywają Rakowi i rozpraszają innych. Chociaż Raki nie są aroganckie, nie lubią takiego rozproszenia, postrzegając to jako krzywdę dla niego.

I są tak punktualni, że są bardzo podekscytowani twoją propozycją, by przyjść na spotkanie trochę wcześniej, bo lubią, żeby wszystko działo się w umówionym czasie. Uwierz mi, Rak będzie o wiele bardziej skłonny do spóźnienia niż do tego, że przyszedłeś wcześniej i złapałeś go z zaskoczenia.

Lew: "Wiesz, lepiej załóż..."

Przedstawiciele tego znaku mają wysoką ocenę własnego wyglądu i wyczucia stylu. Tak więc nawet słaba wskazówka, że ​​jakiś element garderoby nie jest dla nich odpowiedni, nawet jeśli mówisz to z najlepszych powodów, może ich bardzo zdenerwować.

Więc jeśli nie możesz się zmusić do powiedzenia czegoś pozytywnego o ich wyglądzie, najlepiej nic nie mówić - to przynajmniej uchroni cię przed kłótniami.

Panna: „Wiesz, to ich opinia”

Przedstawiciele tego znaku są bardzo zebrani i zorganizowani - a zatem bardzo szanują gramatykę, ortografię i poprawną wymowę. Wszystkie te „oczywiście”, „okazuje się” itp. działają na nich jak czerwona szmata dla byka. Panny można powiedzieć, że są uprzejme dla innych ludzi i nienawidzą zwrotów, które są uważane za lekceważące: „Och, pomyśl, czego chcesz” lub powiedz: „Nie obchodzi mnie, co o tym myślisz”.

Znaki zodiaku, które powinny być bardzo czujne w lipcu

Waga: „Więc wybierz przynajmniej coś”

Przedstawicielami tego znaku są ci miłośnicy muzyki, którzy preferują rytmiczną i głośną muzykę, oraz ci, którzy słuchają jej w samochodzie, w pracy, w domu - w skrócie, gdzie tylko jest to możliwe.

Dlatego prośba o nieznaczne podkręcenie głośności zostanie przez nich odebrana bardzo nieprzychylnie – nawet jeśli jest to prośba wyrażona dość grzecznie. I nie lubią zwrotów takich jak „Wybierz coś” lub „Przestań rozmawiać przez telefon”, ponieważ nie lubią być ponaglani lub próbować wpływać na ich decyzje.

Scorpion: „Chcę złożyć ci ofertę nie do odrzucenia”

Przedstawiciele tego znaku bardzo źle reagują na wszelkiego rodzaju ultimatum - tak źle, że można powiedzieć, że są uczuleni na ultimatum. I naprawdę chcą być niezastąpieni we wszystkim: w miłości i przyjaźni, i obrażają się, gdy zdają sobie sprawę, że tak nie jest. Powinieneś powiedzieć Scorpio, że nie będziesz mógł iść z nim do kina, bo już obiecałeś spędzić ten dzień z kimś innym, a on będzie się na ciebie dąsał przez długi czas.

Strzelec: „Mam takie trudne życie”

Przedstawiciele tego znaku nie mogą tolerować osób, które nieustannie bolą i narzekają na swoje życie oraz tych, którzy są przekonani, że cały świat powstanie przeciwko nim. Drażni ich nierozsądny pesymizm i elokwentne zwroty typu „Och, to życie jest po prostu bezsensowne”, ponieważ nienawidzą fatalistów, którzy pozwalają, by wszystko płynęło.

I wcale im się to nie podoba, jeśli po tym, jak zgodzisz się gdzieś iść, powiesz im: „Wiesz, coś przeoczyłem… Może zostaniemy w domu?”, ponieważ jest to sprzeczne z ich naturą.

Koziorożec: „Nie pożyczysz mi pieniędzy?”

Choć przedstawiciele tego znaku są życzliwi i hojni, nie mogą tolerować pożyczania komuś pieniędzy – przede wszystkim dlatego, że ich umysły dręczy myśl, że dłużnik w przyszłości nie będzie chciał lub nie może spłacić długu, a to zrujnuje ich związek na zawsze.

I są bardzo zirytowani zwrotami, które podważają ich działania („Cóż, dlatego zawsze to robisz?”), ponieważ brzmią, jakbyś ich oceniał. I zbyt żałosne wyznania miłości typu „Zanim cię poznałem, moje życie nie miało sensu”.

Wodnik: „Wiesz, to głupi pomysł”

Przedstawiciele tego znaku, choć niezbyt zależni od opinii i aprobaty innych ludzi, nie tolerują zwrotów, które nie pozostawiają ich pomysłów kamień na kamieniu. A te frazy są dla nich szczególnie bolesne, gdy wypowiada je ktoś bliski.

A ich nerwy wibrują jak napięta struna od słów typu: „Zostaw to, to posprzątamy”, ponieważ nie znoszą brudu i bałaganu. Albo powiedzmy: „Po prostu nie rozumiesz”, ponieważ to zdanie stawia pod znakiem zapytania ich zdolności intelektualne.

Ryby: „Czy słyszałeś, co o tobie powiedziano?”

Przedstawiciele tego znaku nie mogą tolerować żadnych plotek, zwłaszcza negatywnych, i desperacko starają się zdobyć szacunek innych. Jedna wzmianka o złych plotkach na ich temat zwykle wystarcza, aby doprowadzić ich do szaleństwa.

I gotują się jak w czajniku, kiedy słyszą od bliskich coś w stylu „I nigdy się tego nie nauczysz”. Mówiąc to, po pierwsze obrażasz ich intelekt, a po drugie sprawiasz, że Ryby wątpią, że są naprawdę kochane i cenione. Dlatego po takich rozmowach Ryby stracą jeszcze kilka dni w kącie i odmówią komunikacji.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie