Astrologia jest bardziej sztuką niż nauką, dlatego horoskopy nie powinny być interpretowane zbyt dosłownie i poważnie. Dowiedzmy się, czego można oczekiwać od znaków, które zdaniem astrologów raczej nie są uważane za życzliwych i miłych osób.

1 miejsce — Bliźnięta

Bliźnięta oczywiście nie są ucieleśnieniem zła, ale życzliwość zdecydowanie nie jest ich mocną stroną. Bliźnięta są bardzo wymagające: tylko niezawodni ludzie mogą trafić do grona ich przyjaciół. Starannie filtrując swoje otoczenie i niechętnie wchodząc w kontakt z nieznajomymi ludźmi, Bliźnięta zachowują swoją energię i bronią się przed bólem, jaki mogą im zadać „niezweryfikowani” ludzie. W końcu przedstawiciele tego znaku są bardzo wrażliwi, nawet jeśli na zewnątrz nie jest to oczywiste. Ta wrażliwość sprawia, że obojętność jest główną zbroją Bliźniąt. Oni oceniają ludzi tylko po ich działaniach i nigdy nie dają kredytu zaufania. Jeśli ktoś ich zawiódł, zostanie natychmiast wykreślony z ich życia.

2 miejsce — Rak

Podobnie jak w przypadku Bliźniąt, przyczyną niezbyt przyjaznego zachowania Raka jest jego wrażliwość i zasadniczość. Przedstawiciele tego znaku na pewno nie wybacza osobom, które, chociażby raz, ich zawiodły. Natomiast w kręgu przyjaciół i bliskich Raki są bardzo miłe i hojne. Na zewnątrz Rak może wyglądać na zimnego, nieprzystępnego i oderwanego od rzeczywistości, co często odpycha ludzi. Ponadto ten znak jest bardzo wrażliwy na krytykę. Dlatego właśnie Rak jest postrzegany jako tajemnicza i skryta osobowość. Aby stworzyć wyspę bezpieczeństwa, Rak bezlitośnie pozbywa się „niechcianych” ludzi. Jeśli jednak będziesz wobec niego uważny i wyrozumiały, masz gwarancję dobrego traktowania!

3 miejsce — Lew

Pamiętasz, jak powiedzieliśmy, że Panny są mściwe? Więc zapomnij o tym! W przeciwieństwie do Lwów przynajmniej nie lubią się mścić. Natomiast te krnąbrne koty z chęcią odpłacają podobną monetą swoim krzywdzicielom. Ponadto Lwy są dość zamkniętymi ludźmi, wiec czasami trudno zrozumieć, jak naprawdę cię traktują, ponieważ jego uśmiech i uprzejmość mogą łatwo ukryć niechęć. Lew jest egocentryczny i próżny, a te cechy nie pasują do dobroci. Ich pycha czasami sięga do nieba. Jeśli chcesz zasłużyć na dobre traktowanie, możesz oszukiwać go i pochlebiać – niestety Lwy to uwielbiają. Podsumowując, Lew nie jest najmilszym znakiem zodiaku.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

4 miejsce – Skorpion

Szczerze mówiąc, sami się dziwimy, że, jak się okazuje, Skorpiony nie są tak podstępne i mściwe, jak się o nich mówi. Są po prostu zbyt emocjonalni, co może mieć negatywny wpływ na ich relacje z ludźmi. Ponadto próżność i egoizm sprawiają, że nie są najbardziej godnymi zaufania przyjaciółmi. Ogólnie rzecz biorąc, Skorpiony są wyjątkowo sprzecznymi osobowościami, w których współistnieją spokój i ekscytacja, optymizm i melancholia, życzliwość i czasem agresja. Przedstawicieli tego znaku łatwo urazić i zirytować. Z tego powodu Skorpiony oczywiście nie mogą być uważane za najmilszy znak zodiaku. Niestety ich wybuchowy temperament zasłania ich bezinteresowną i empatyczną naturę.

5 miejsce – Koziorożec

Koziorożce są mili i spokojni prawie dla wszystkich, ale na zewnątrz jest to zupełnie niezauważalne. Koziorożec może zachowywać się zbyt powściągliwie nawet w otoczeniu bliskich osób. Tak naprawdę pokazuje swoją postawę dopiero w krytycznej sytuacji, gdy milczenie nie będzie już możliwe. Na zewnątrz Koziorożce są zimne i skryte, nie lubią odpowiadać na pytania o swoim życiu, starają się zachować dystans do wszystkich. W życiu tego znaku rządzi rozum, a nie uczucia. Ze względu na swoją powściągliwość i brak konfliktów Koziorożce zajmują 5 miejsce w rankingu najwredniejszych znaków zodiaku.

6 miejsce — Baran

Jaki jest najmilszy znak zodiaku? To jest Baran. Z natury jest otwarty, szczery i przyjazny, ale ze względu na wrodzoną impulsywność Baran często postępuje z ludźmi w nieuczciwy sposób, a później żałuje swojego zachowania. Przedstawiciel tego znaku może łatwo wybuchnąć i powiedzieć za dużo, nawet jeśli bardzo dobrze traktuje jakąś osobę. Ale celowo on nigdy nikomu nie zaszkodzi, wręcz przeciwnie okaże oddaność i wyjątkową życzliwość. Dlatego właśnie Baran zajmuje honorowe 6 miejsce w rankingu najwredniejszych znaków zodiaku.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie