Cykl Białego Księżyca trwa 7 lat i odzwierciedla związek z Egregorem. Podczas tranzytu Białego Księżyca przez Koziorożca wszystkie cele zostaną osiągnięte, a starania wynagrodzone. Można spodziewać się poprawy sytuacji w skali globalnej – w wielu państwach zapanuje ład i porządek, a w światowej polityce gospodarczej zajdą zmiany na lepsze.

Biały Księżyc w Koziorożcu to Saturn, czyli główny władca Koziorożca, który jest surowym nauczycielem, planetą norm, zasad i ograniczeń, a także Uran to niezależny oryginał, drugi władca tego znaku. W ciągu najbliższych 7 miesięcy, gdy Biały Księżyc będzie poruszał się po znaku Koziorożca, na świecie pojawią się nowi charyzmatyczni liderzy, utalentowani stratedzy, rewolucjoniści kształtujący opinię publiczną, z rozwiniętym poczuciem obowiązku i odpowiedzialności za ludzi.

Biały Księżyc w Koziorożcu zapewni ochronę i wsparcie tym, którzy są gotowi stawiać sobie realistyczne cele i je osiągać, we wszystkim przestrzegając dyscypliny, zaangażowania i umiaru. W niedalekiej przyszłości ważne jest zdefiniowanie globalnego celu, opracowanie planu pracy i działanie, a efektem będzie nie tylko osobisty sukces, ale także poprawa jakości życia innych ludzi.

Saturn – planeta karmy, będzie poruszać się w Wodniku do 7 marca 2023 roku. Biały Księżyc w Koziorożcu jest kardynalny, ziemski, sprawia, że ​​Saturn jest bardziej miękki, milszy, wiec wszyscy odczujemy ocieplenie w ciągu najbliższych 7 miesięcy. Dzięki rozsądnej powściągliwości, samodyscyplinie, każda osoba potrafi osiągnąć bardzo wysoki poziom rozwoju. Dlatego warto wykorzystać ten okres i snuć dalekosiężne plany i nie zwlekać z rozpoczęciem procesu realizacji głównych celów życiowych. Oszczędnie wydając swoje zasoby, zadowalając się podstawowymi rzeczami, możesz naprawdę wiele osiągnąć w nadchodzących miesiącach.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Okres tranzytu Białego Księżyca przez Koziorożca to dobry czas dla wszystkich karierowiczów, dla których działalność zawodowa ma pierwszorzędne znaczenie. Wreszcie można obronić pracę dyplomową lub uzyskać zgodę na realizację okazałego projektu architektonicznego, lub dowolnego innego projektu. Najważniejsze jest przestrzeganie zasad i przepisów. Z reguły inspekcje, kontrole, księgowość w najbliższych miesiącach będą stanowić żadnego problemu.

Ponadto podczas tranzytu Białego Księżyca przez Koziorożca wszystko będzie rozwijać się w najlepszy możliwy sposób, co pozwoli zakończyć wiele trudnych spraw. Ludzie w tym czasie będą gotowi do rewolucji z powodów ideologicznych, do walki o wolność, równość, braterstwo. Bardzo ważne jest znalezienie ludzi o podobnych poglądach, zastosowanie kreatywnego, niestandardowego podejścia w biznesie, a wtedy na pewno uda się uzyskać to, do czego dążysz. Staraj się angażować w nowe, nowoczesne projekty, interesować się trendami i być na fali. Jeśli szukasz stanowiska z elastycznym czasem pracy, to Twoje poszukiwania zostaną zwieńczone sukcesem.

Intensywnie rozwijać się będą innowacyjne technologie, dziedzina informacji i komunikacji, astrologia i astronomia, nauki ścisłe, doskonalone będą statki kosmiczne i sprzęt lotniczy. Zmysłowe i emocjonalne więzi w tym czasie nie będą głównym priorytetem. Wielu ludzi będą gotowe poświęcić się innym ludziom i otworzyć się na świat poprzez relacje społeczne.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie