„Nie spiesz się w miłości” – często powtarzały nam nasze babcie, gdy w dzieciństwie marzyliśmy o przyszłym małżeństwie, przymierzając sukienkę mamy i zasłony zamiast welonu. Te czasy dawno minęli, zaczęliśmy bardziej myśleć o karierze, odkładając kobiece szczęście na później.

Co ciekawe, astrolodzy twierdza, ze nie warto zawierać małżeństwa przed 29 rokiem życia. Postanowiliśmy dowiedzieć się, które znaki zodiaku będą się trzymać tej zasady, a które założą suknię ślubną zaraz po 18. urodzinach.

Baran

Emocjonalny Baran kocha „wszystko naraz”. Zanurza się na oślep w związki, nie myśląc o konsekwencjach. Przedstawiciele tego znaku zodiaku często żenią się dość wcześnie, ale wkrótce zdają sobie sprawę, że ta decyzja była pochopna.

najlepszy wiek na ślub według znaku zodiaku
najlepszy wiek na ślub według znaku zodiaku

Byk

Cierpliwy i stabilny Byk najpierw rozważy wszystkie zalety i wady małżeństwa. Ponadto on wierzy, że potrafi znaleźć „miłość do końca życia”. Szacowany wiek ślubu to + - 30 lat.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk świętuje 32. urodziny: od swojej ukochanej mamy dostał niesamowity prezent

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Pies nie puszcza swojego zbawiciela, dopóki go nie zabierze

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

Bliźnięta

Przedstawiciele tego znaku zodiaku nie będą działać pochopnie, ale mogą zamknąć się w sobie, zanurzeni w pracy lub twórczości. Z tego powodu albo biorą ślub kilka razy, albo robią to po ukończeniu 36 roku życia, kiedy decydują się ustatkować i prowadzić bardziej spokojny tryb życia.

Rak

Raki zwykle zawierają związki małżeńskie przed 25 rokiem życia i wcześnie zostają rodzicami. A wszystko dzięki cennej umiejętności łatwego brania odpowiedzialności i planowania czasu. Ważne jest dla nich, aby otaczający ich ludzie podziwiali ich rodzinę. Ponadto najbardziej komfortowo czują się akurat w domu w gronie bliskich.

Lew

Znalezienie osoby, która spełniłaby wszystkie wymagania Lwa, nie jest takie proste. Oznacza to, że najczęściej biorą ślub późno: w wieku 38-41 lat.

Panna

Jak wspomniano, poszukiwanie drugiej połówki dla Panny zajmie dość dużo czasu. Jeśli potrzebujesz porady, najlepiej wziąć ślub przed ukończeniem 27 roku życia.

najlepszy wiek na ślub według znaku zodiaku
najlepszy wiek na ślub według znaku zodiaku

Waga

Takie kobiety zwykle wychodzą za mąż późno – po ukończeniu 35 roku życia. W tym wieku są gotowi w pełni i całkowicie skupić się na swojej miłości. Lecz jeśli obok nich jest partner, który podziela ich cele, sojusz może rozwinąć się nawet wcześniej.

Skorpion

Jeśli Skorpiony decydują się na małżeństwo, to zazwyczaj w wieku 40-45 lat. Jednocześnie doskonale zdają sobie sprawę z potrzeby bezpieczeństwa. I jeśli nie otrzymują odpowiedniego wsparcia ze strony rodziców i przyjaciół, szukają tego w małżeństwie.

Strzelec

Strzelec idealizuje samą ideę małżeństwa, więc marzy o wczesnym małżeństwie. Ich charakteryzuje oddanosc tradycyjnym wartościom rodzinnym i potrzeba bezpiecznego życia. Z reguły do ​​świątecznej uroczystości przygotowują się w wieku 23-25 ​​lat.

Koziorożec

Praktyczne Koziorożce od wczesnego dzieciństwa marzą o rodzinie i wczesnej ciąży. Jednak ich bystry umysł i pomysłowość mogą przesunąć ich plany na późniejszy termin.

Wodnik

Udaje im się kochać i uwielbiać w związku tylko siebie. Gardzą nudą. A jeśli są w parze z osobą, która nie może zaspokoić wszystkich ich potrzeb emocjonalnych, staje się to katastrofą dla obojga partnerów. Wodnik zakłada rodzinę bliżej 30.

Ryby

Rybom bardzo trudno jest opuścić dom rodzinny, co znacznie utrudnia stworzenie własnej rodziny. Zdecydowanie nie dążą do małżeństwa, oraz nie mają potrzeby w oficjalnym związku.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie