Dary duchowe można rozwijać i doskonalić przez całe życie. Wszystko zależy tylko od wyboru osoby, a mianowicie od tego, czy chce rozwijać swój dar, aby w pełni wykorzystać swój potencjał.

7 oznak, że Wszechświat obdarował cię wyjątkowym darem:

 1. Odczuwasz skutki zmiany faz Księżyca. Faktem jest, że nów i pełnia księżyca to okresy, w których natura i jej magia osiągają swój szczyt. A gdy księżyc w pełni napełnia cię energią, czujesz uzupełnienie mocy twojego daru.

 2. Oprócz specjalnego dnia w miesiącu masz również specjalną porę dnia, w której twoje magiczne moce są najbardziej aktywne. Tym razem jest między 3 a 4 rano. Jest to powszechnie określane jako „godzina czarownic” i w tym czasie możesz mieć problemy ze snem.

 3. Wszystkie zwierzęta lubią Cię bez wyraźnego powodu na to. Czy jesteś głównym fanem psów? Cóż, to dlatego, że zwierzęta, ptaki, a nawet motyle potrafią wyczuć, czy dana osoba jest wyjątkowa. I w takich sprawach ich uczucia są znacznie silniejsze niż ludzkie.

 4. Twoje emocje wpływają na twoje otoczenie fizyczne. Jest to dość poważna oznaka, że masz szczególny talent. Emocje są zarówno podstawą, jak i źródłem tych sił. Dlatego jeśli pojawienie się w tobie silnej emocji zbiega się ze zmianą pogody lub jeśli coś samo się zawali, to wyraźnie wskazuje, że masz pewien duchowy dar.

  Popularne wiadomości teraz

  Perfekcyjna przesadziła z retuszem. Ręka Małgosi wygląda bardzo nienaturalnie

  Tak wygląda dziecko urodzone w małżeństwie tej niezwykłej pary

  Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

  Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

 5. Na swojej drodze życiowej ciągle spotykasz niestandardowe i szalone osobowości. Ale to nie wszystko. Wygląda na to, że wszyscy szukają, abyś nadał sens ich szaleństwu. Ci ludzie są również obdarzeni, ale znacznie wyprzedzają swoje czasy i dlatego społeczeństwo uważa ich za szalonych. Dlatego potrzebują pomocy i wskazówek od kogoś tak silnego i mądrego jak ty.

 6. Odczuwasz nadchodzące zmiany pogody. Za oknem może być piękny słoneczny dzień, ale wiesz, że wkrótce zacznie padać.

 7. Kiedy jesteś w tłumie, czujesz się niezręcznie. Jest ci trudno ciągle przebywać w towarzystwie innych ludzi z powodu ciągłego poczucia, że ​​jesteś nie na swoim miejscu. Natomiast przebywanie w tłumie prowadzi do fizycznych objawów, takich jak bóle głowy, nudności i omdlenia. Faktem jest, że trzecie oko stara się z całych sił chronić się przed przepływami energii innych ludzi.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

 1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

 2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

 3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

 4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

 5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie