Podjęcie ryzyka zawsze jest wyzwaniem, lecz takie emocje nie każdemu przypadną do gustu…

Baran

Tobą rządzi Mars, planeta działania i odwagi. Dlatego nie wiesz, czym w ogóle jest strach. Każde ryzyko to dla Ciebie wyzwanie, które w niebezpiecznych sytuacjach tylko zwiększa Twoją pewność siebie.

Byk

Przedstawiciele tego znaku zwykle trzymają się z dala od wszelkich zagrożeń i stresujących sytuacji. Najważniejszą rzeczą dla Ciebie jest możliwość cieszenia się tym, co kochasz, ponieważ Tobą patronuje Wenus.

Bliźnięta

Chociaż lubisz wyzwania, jesteś wystarczająco sprytny, aby przewidzieć, co może się stać, jeśli wpadniesz w niebezpieczną sytuację. Cóż, Twoim partonem jest Merkury, planeta logiki.

Rak

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Mimo twojej wytrwałości odwaga nie jest twoją mocną stroną. Ostrożność jest matką mądrości, więc unikasz pochopnych i ryzykownych działań, a także niepotrzebnego niebezpieczeństwa.

Lew

Lew to jeden z najodważniejszych znaków zodiaku. Jego patronem jest Słońce, symbol sukcesu. Aby osiągnąć swój cel, jesteś gotowy wywrócić świat do góry nogami. Jesteś bardzo potężnym wrogiem.

Panna

Uważasz, że jakiekolwiek ryzyko jest niepotrzebne, ponieważ istnieją inne sposoby na osiągnięcie dowolnych celów. Patronuje ci Merkury – symbol inteligencji, więc zachowujesz sie mądrze i ostrożnie i unikasz niebezpiecznych sytuacji.

Waga

Uważasz, że unikanie niepotrzebnego ryzyka jest mądrzejsze niż tworzenie go dla siebie. Nie lubisz konfliktów, sporów i skandali, dlatego stosujesz dyplomację, aby uniknąć niebezpieczeństwa.

Skorpion

Planety mocy i odwagi Pluton i Mars patronują wszystkim nieustraszonym przedstawicielom twojego znaku zodiaku. Kochasz wyzwania i ryzyko. Niebezpieczeństwa są stworzone dla takich ludzi jak ty.

Strzelec

Chociaż czasami możesz podejmować ryzyko, szybko wracasz do codzienności i jesteś gotowy na nowe wyzwania. Nie boisz się zmian, bo wszystko, co nowe, jest dla Ciebie tylko kolejnym wyzwaniem.

Koziorożec

Nie boisz się niebezpieczeństw, ale unikasz ryzyka. Uważasz, że każdy powinien walczyć o swoje miejsce pod słońcem, niezależnie od potencjalnych zagrożeń i stresujących sytuacji.

Wodnik

Patronuje Ci planeta zmian. To dlatego tak bardzo pragniesz znaleźć się w niebezpiecznych i ryzykownych sytuacjach – one Cię fascynują. Ale bądź ostrożny, ponieważ przez to możesz nie zauważyć prawdziwego zagrożenia.

Ryby

Rybom patronuje planeta pasji i oszustwa, Neptuna. Twoje postawa sprawia, że ​​ludzie myślą, że jesteś o wiele bardziej odważny i poradzisz sobie z każdym niebezpieczeństwem.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie