Koniunkcja Księżyca i Słońca to Księżyc w nowiu - Księżyc znajduje się między Ziemią a Słońcem. Jednoczące się, słoneczne i księżycowe zasady sprawiają, że wszyscy myślimy o celu życia i duchowym spełnieniu.

Kochankowie ustanowili rekord Guinnessa ze względu na różnicę wzrostu

Ponieważ Księżyc symbolizuje Matkę, a Słońce symbolizuje Ojca, Księżyc w nowiu to wspaniały dzień na rozwiązanie wszystkich trudnych problemów rodzinnych i nawiązanie relacji z krewnymi.

Księżyc w nowiu w raku 10 lipca rano przywraca wszystkich do swoich początków, do korzeni, do własnego domu, rodziny, rodziców, dzieci. Tym znakiem zodiaku rządzi Księżyc, w ciągu najbliższych dwóch tygodni po nowiu w Raku - idealnym czasie na przywrócenie więzi rodzinnych. To okres emocjonalnego podniesienia, subtelnego postrzegania otaczającego nas świata. Jeśli jesteś w ślepym zaułku i nie wiesz, co dalej, Księżyc w nowiu w Raku pomoże rozpocząć proces odnowy i pozytywnych przemian, najważniejsze jest, aby się nie bać, zaufać Wszechświatowi i rozpocząć życie od zera.

Ten Księżyc w nowiu otworzy przed wszystkimi nowe perspektywy, przyniesie korzystne szanse i możliwości. Wzmocniona zostaje kreatywna wyobraźnia, sprzyjające tło psychologiczne będzie miało korzystny wpływ na wszystkie dziedziny życia.

Popularne wiadomości teraz

Podtrzymywał jej głowę: Mąż Kaczorowskiej był obecny przy narodzinach drugiej córeczki

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Okres Księżyca bez przebiegu - od 19:10 do 03:20 rano następnego dnia - w tym czasie wzrasta prawdopodobieństwo popełnienia błędu, za który będziesz wtedy musiał zapłacić. Ten okres najlepiej wykorzystać do introspekcji, samoobserwacji w celu zidentyfikowania swoich słabości. Wrażenia z wydarzeń, które miały miejsce wieczorem 10 lipca, mogą być mylące i sprzeczne.

Ogólnie rzecz biorąc, 10 lipca to harmonijny dzień - powstaje połączenie z Marsem i Wenus, co prowadzi do harmonizacji relacji między partnerami i atmosfery w rodzinie. Dokładny aspekt to 13 lipca. Mars i Wenus są motorem wszystkiego, co dzieje się na Ziemi, ponieważ sama planeta Ziemia na niebie jest między nimi. Następne dwa tygodnie to najlepszy czas na romans, miłość, związki i formalne sojusze.

Znaki zodiaku, które powinny być bardzo czujne w lipcu

Księżyc w nowiu 10 lipca nastąpi w sobotę - to dzień Saturna, wtedy większość pomysłów i planów będzie długoterminowa, wykonalna i wystarczająco logiczna. Sobota to najbardziej pomyślny dzień na odpoczynek i praktykę duchową. Według indyjskich i tybetańskich mędrców odpoczywanie w szabat przedłuża życie.

Księżyc w nowiu 10 lipca pojawia się w znaku Raka, naprzeciwko Koziorożca, którym rządzi Saturn, wtedy każdy będzie miał okazję zacząć dużo od zera, ale w tym celu będziesz musiał ustalić priorytety, podkreślić najważniejsze, dać coś na korzyść ważnych i długoterminowych.

Saturn to planeta Karmy, ta planeta jest również nazywana Wykonawcą Przeznaczeń i Strażnikiem Czasu. Od 13 lipca 2021 r. Do 12 lutego 2022 r. - Biały Księżyc, jasny punkt karmiczny, porusza się w Koziorożcu, co daje nam wszystkim możliwość czerpania korzyści z Saturna. Silny, życzliwy Saturn obdarza dobrobytem, ​​szczęściem i długim życiem, jeśli zrozumiesz i zaakceptujesz warunki panujące na tej planecie.

Lipiec w nowiu otwiera nam drogę do harmonii, spokoju, piękna i miłości. W końcu znak Raka jest płodny, intuicyjny, emocjonalny, ratujący życie. Wzmacnia zdrowie fizyczne i psychiczne, wzmacnia odporność i instynkt samozachowawczy. Księżyc w Raku jest w stanie kontroli, dlatego przez kolejne dwa tygodnie – przed pełnią Księżyca 24 lipca trzeba go jak najefektywniej wykorzystać – dołożyć wszelkich starań, aby zaspokoić swoje potrzeby, zharmonizować relacje międzyludzkie i zyskać i fizyczny komfort.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie