Niektórzy ludzie są bardzo powściągliwi w wyrażaniu swoich uczuć, podczas gdy inni nigdy nie boją się okazywać ich swojej drugiej polowce. Oczywiście wszystko zależy od charakteru, przyzwyczajeń i wychowania osoby. Ale ważna jest również data urodzenia. Przeczytaj artykuł, aby dowiedzieć się, które znaki zodiaku chętnie okazują swoją miłość i czułość.

Byk

Wiadomo, że Byk jest jednym z najbardziej zmysłowych znaków zodiaku. Mają dużą potrzebę dawania i otrzymywania miłości, zwłaszcza poprzez dotyk. Swoją wrażliwością Byki przyciągają innych ludzi niczym magnes. Ponadto Byk jest bardzo seksowny i zawsze stara się zadowolić swojego partnera.

Lew

Lwy są bardzo czułe, delikatne i uwielbiają okazywać swoje uczucia ukochanej osobie. Uwielbiają trzymać partnera za rękę, przytulać lub przytulać się do niego przy każdej okazji. Należy jednak pamiętać, że Lew również uwielbia otrzymywać miłość i być w centrum uwagi. Przedstawiciele tego znaku muszą kąpać się w podziwie i miłości. Dlatego jeśli Twoim ukochanym jest Lew, poświęć mu całą swoją uwagę, a na pewno to doceni.

Waga

Wagi są bardzo czułe, romantyczne i kochające. To właśnie ci ludzie będą pisać do Ciebie listy miłosne, poświęcać pieśni i wiersze, obdarowywać Cię prezentami, kwiatami i uwagą. Dlatego związek z nimi jest romantyczna przygoda. Lecz należy też pamiętać, że są to ludzie, którzy mają wielu przyjaciół. Dlatego nie będą poświęcać całego siebie tylko dla partnera.

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Ryby

Ryby to najbardziej empatyczny i wyrozumiały znak zodiaku. Są wrażliwi i współczujące. Ponadto, jeśli chodzi o miłość, dla nich bardzo ważna jest wzajemność i równość. Dlatego jeśli szczerze je kochasz i troszczysz się o nie, Ryby chętnie Ci odwzajemnią.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie