12. Strzelec

Owszem, z reguły przedstawiciele płci przeciwnej mają zwiększone zainteresowanie Strzelcem, mają liczne powieści i wielokrotne małżeństwa, ale związek najczęściej szybko się rozpada - czy z własnej winy, przez przypadek, nie ma to znaczenia, najważniejsze jest to, że niezwykle rzadko można spotkać swoją prawdziwą bratnią duszę i żyć z nią przez całe życie. I nie wyciągają wniosków z przeszłych miłosnych niepowodzeń, wciąż na nowo zachowując się w ten sam sposób, depcząc po tych samych grabiach.

Odszedł Robert Downey, ojciec Roberta Downeya Jr.

11. Bliźnięta

Bliźnięta łatwo oczarują, łatwo nawiązują związek miłosny, ale nie mogą go utrzymać. Ich frywolność, pragnienie zmian i nowych doznań często uniemożliwiają im stworzenie trwałego, długotrwałego związku. Z własnej winy tracą tych, którzy naprawdę ich kochają, opuszczają tych, którzy są gotowi znosić ich dziwactwa i znosić ich niewierność, niszczą to, co może stać się dla nich podstawą wielu osiągnięć i dają im prawdziwe, a nie fałszywe szczęście.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w sukience ze znanej sieciówki. Wyglądała obłędnie

Zosia Zborowska przygotowuje się do porodu. Będzie rodzić sama?

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

10. Wodnik

Wodniki chętnie stworzyliby silny związek, ale najpierw przeszkadza im niechęć do utraty wolności osobistej, a potem mocno spłaszczony krąg kandydatów do ich uwagi. To znaczy, gdy bardzo interesują się przedstawicielami płci przeciwnej, ważniejsza jest dla nich samorealizacja i nikt nie mówi im, jak być i co robić. A potem, kiedy zrozumieją, że niezależność jest wtedy, gdy nic od nich nie zależy, znikome jest ludzi, którzy chcą zostać ich drugą połową.

9. Panna

Panny z reguły, niezależnie od płci, wybierają, z kim ich zdaniem będą mieć najsilniejszy i najbardziej produktywny związek miłosny, i robią wszystko, aby stworzyć sojusz. Często jednak kierują się nie rzeczywistym stanem rzeczy, ale własnymi wyobrażeniami o tym, jak wszystko powinno być, co w efekcie prowadzi do rozczarowania. Ale następną relację budują tylko wtedy, gdy partner w taki czy inny sposób je opuści.

8. Skorpiony

Skorpiony są atrakcyjne i pełne pasji, ale wiele z ich niejednoznacznych cech osobowości utrudnia nieco osobiste szczęście. Ale po kilku nieudanych próbach nadal udaje im się go odnaleźć, a nawet zachować, chyba że wybierają życie samotnika, któremu z przyczyn zawodowych lub innych łatwiej jest być samemu lub nie oddają serca we wczesnej młodości komuś, komu wcale nie jest to konieczne, i nie zachowują wierności, którą trudno wytłumaczyć, wobec tej osoby.

7. Lwy

Lwy pragną być kochane, ale z jakiegoś powodu wydaje im się, że powinny być kochane ze wszystkimi swoimi „karaluchami”, dziwactwami, twórczym nieładem w głowie i otaczającej przestrzeni, z ich niewyczerpanym egoizmem w ogóle, ze wszystkim, co czyni wznieść ich esencję... Jeśli zostanie znaleziona taka nieustraszona osoba, można pogratulować Lewowi - jego życie osobiste rozwija się bardzo pomyślnie. Jeśli nie, to przedstawiciele tego znaku albo płyną ze związków w związki (czasami - równolegle), albo decydują: „jesteś królem - żyj sam”.

Mama sześciorga dzieci zamieniła się w „żywą” Barbie i marzy o ostatniej operacji

6. Ryby

Ryby wiedzą, jak zadowolić, bez specjalnego wysiłku, kuszą się swoją tajemnicą, życzliwością, uśmiechem i cichym, ukrytym smutkiem. Jednocześnie często mają trudności z organizacją życia osobistego. Ale jeśli już utworzyli z kimś parę, będą trzymać się tej osoby wszystkimi kończynami, iść na kompromis, spełniać wszystkie prośby i wymagania, starać się zarobić i zachować miłość.

5. Byk

Byk nie zawsze udaje się stworzyć kilka razy i na zawsze, ale naprawdę na to liczą, dlatego starają się znaleźć osobę, z którą będą im najbardziej komfortowo, która stanie się dla nich zarówno motywatorem, jak i niezawodnym tyłem , oraz osoba o podobnych poglądach w sprawach finansowych, domowych, zawodowych... A nawet jeśli mają więcej niż jedno małżeństwo, każdy związek daje im coś w zakresie doświadczenia i wskazówek życiowych, w wyniku czego z reguły wciąż znajdują kogoś, z kim „długo i szczęśliwie”.

4. Koziorożce

Tak, wiele Koziorożców jest samotnikami, a znalezienie pary nie zawsze jest na ich liście priorytetów, ale jeśli postawią sobie za cel „zahaczenie” kogoś, ich wybrana / ukochana ma niewielkie szanse na wydostanie się. Przedstawiciele tego znaku umiejętnie znajdują punkty, których presja daje najlepszy wynik, a zatem prędzej czy później osoba się poddaje, aby Koziorożce można było uznać za bardzo udane w jego życiu osobistym.

3. Raki

Rak bardzo długo szuka bratniej duszy, wybierają, wątpią, ale kiedy zdecydowali i stworzyli związek małżeński, to najczęściej jest to na zawsze. Nigdy nikogo nie wpuszczają do swojego życia; ten, którego nazywają partnerem, jest ich zdecydowanie godny i ma wszystkie te cechy, które może znieść przedstawiciel tego znaku, jeśli tak naprawdę ich nie podziwia. Ich rodziny z reguły są silne - wiedzą, co zaoferować drugiej połowie, jak ją związać ze sobą i jak powstrzymać ich przed lekkomyślnymi działaniami.

2. Baran

Baran też nie może być sam, więc ułożone życie osobiste jest dla nich najczęściej priorytetem. A jeśli czegoś chcą, na pewno to dostają. Z reguły są więc zawsze w związku miłosnym, a jeśli w tej osobie wszystko im odpowiada, związek może trwać wiecznie. Jednocześnie w ich kręgu przyjaznej lub biznesowej komunikacji zdecydowanie jest ktoś w nich zakochany, od którego można szybko zawrzeć kolejnego partnera, jeśli poprzednie małżeństwo/romans nagle zawiedzie.

1. Waga

Waga początkowo nastawiona jest na partnerstwo, dlatego może być całkiem szczęśliwa nawet z kimś, do kogo nie czuje ogłuszającego miłości, ale kto sam ich kocha. A najczęściej udaje im się stworzyć długotrwały związek, w którym wszystko im odpowiada, i uszczęśliwić osobę, która ich wybrała. Umiejętnie budują relacje, harmonizują przestrzeń wspólną z partnerem, wnoszą piękno do jego i swojego życia, właściwie reagują na potrzeby i pragnienia drugiej połowy, chętnie oddają jej wodze.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie