Indianie od zawsze byli bardzo blisko związani ze zwierzętami. To właśnie na ich podstawie opiera się tamtejszy horoskop. Wierzą oni, że każdy z nas ma swojego opiekuna, który czuwa nad nim w każdej chwili. Mówi się też, że te zwierzęta są bardzo podobne do swoich podopiecznych. Można ich nazwać naszymi bratnimi duszami.

Wydra (20.01. – 18.02.)

Bardzo łatwo się przywiązujesz. Jesteś wierną przyjaciółką i żoną. Bliscy są dla Ciebie najważniejsi. Twoją wadą jest łatwe obrażanie się.

Wilk (19.02. – 20.03.)

Zawsze potrafisz być opanowana. Znajdziesz spokój nawet w najbardziej stresujących sytuacjach. Jesteś urodzoną liderką i przywódczynią, ale kiepsko radzisz sobie z przegraną.

Sokół (21.03. – 19.04.)

Zawsze chodzisz swoimi ścieżkami. Jesteś indywidualistką, którą nie łatwo zrozumieć. Jesteś bardzo wrażliwa i łatwo Cię skrzywdzić.

Popularne wiadomości teraz

Lara Gessler pokazała swoją mamę z lat 90. Magda Gessler w młodości

Horoskop przyjaźni: te pary znaków zodiaku najlepiej się dogadują. To przyjaciele na całe życie

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Bóbr (20.04. – 20.05.)

Ludzie cenią w Tobie Twój upór i pracowitość. Kiedy inni się poddają, Ty dalej działasz. W Twoim życiu bywało trudno, ale ciężką pracą zawsze udaje Ci się osiągnąć swój cel.

Jeleń (21.05. – 20.06.)

Uwielbiasz stabilizację i spokojne życie. Zawsze uprzejma i pomocna, choć trudno zdobyć Twoją uwagę. Dla innych wydajesz się niedostepna.

Dzięcioł (21.06. – 21.07.)

Twoja cecha dominująca to opiekuńczość. Zawsze dbasz o innych, często zapominając o sobie. To dobra cecha, ale czasem doprowadza to do poświęcania swojego szczęścia dla innych, co nie powinno mieć miejsca.

Łosoś (22.07. – 21.08.)

Uwielbiasz planować. Zawsze przygotowana i zorganizowana. Jesteś osobą, na której można polegać, która nigdy nie zawiedzie.

Niedźwiedź (22.08. – 21.09.)

Z pozoru masz twardą skórę, ale w głębi duszy jesteś nieśmiałą romantyczką, która marzy o życiu jak w bajce. Nie bój się być sobą.

Kruk (22.09. – 22.10.)

Cenisz sobie przede wszystkim święty spokój. Nie lubisz dużych zgromadzeń i nie nadajesz się do pracy z ludźmi. Jednak masz coś, czego nie mają inni. Widzisz i czujesz więcej niż . Można to nazwać swego rodzaju szóstym zmysłem

Wąż (23.10. – 22.11.)

Jesteś spokojną indywidualistką, do tego niezwykle inteligentną. Nie jesteś romantyczną duszą, ale kiedy już kochasz, kochasz całym sercem.

Sowa (23.11. – 21.11)

Jesteś nadzwyczajnie dociekliwa. Chcesz wiedzieć wszystko, co się wokół Ciebie dzieje. Czasem aż za bardzo! Jednak ta cecha sprawia, że jesteś bardzo dobrą przyjaciółką, która zawsze posłucha i da dobrą radę.

Gęś (22.12. – 19.01.)

Jesteś bardzo pewna siebie. Cechujesz się też niezwykłą rzetelnością, dzięki czemu jesteś wspaniałą pracownicą. Jednak ciężko Ci się współpracuje z innymi. Potrafisz być zbyt nieobiektywna przez co łatwo wchodzisz w kłótnie.