1. Wygląd Barana charakteryzuje się wydatnymi, mocnymi rysami twarzy. Jego brwi są grube, a nos wyróżnia się rozmiarem. Pięknymi, zmysłowymi ustami i mocno zaznaczonym podbródkiem zwraca na siebie szczególną uwagę.

Kilka zdjęć wyjaśniających, dlaczego cały świat uwielbia tę parę

Są rudowłose, zazwyczaj średniego wzrostu i mocnej budowy, pewnie kroczące przez życie. Przedstawiciele tego znaku mogą mieć wiele pieprzyków na twarzy.

2. Byk przyciąga pełnymi ustami i regularnymi owalnymi rysami twarzy. Natura obdarzyła je bujnymi, lśniącymi włosami i zadartym nosem. Proporcjonalne ciało Byka wyróżnia się potężnymi ramionami i krótką szyją.

3. Smukłe, stabilne Bliźnięta przyciągają blaskiem i zdrową cerą. Szerokie brwi, cienkie wargi, prosty nos - ich twarze są wyryte w pamięci. Cała sylwetka i postawa Bliźniąt wskazuje na to, że są to energiczni, mobilni ludzie.

Popularne wiadomości teraz

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Katarzyna Skrzynecka pokazała się z piękną fryzurą: fani zachwyceni jej nową odsłoną (ZDJĘCIE)

4. Wszystkie cechy wyglądu Raka są jakby zaokrąglone: ​​twarz jak księżyc w pełni; rumieniec na policzkach; zaokrąglony czubek nosa. Ten znak ma wdzięczne, małe kończyny, palce są cienkie i wrażliwe, włosy również są cienkie. Przeciętny Rak nie może pochwalić się napompowaną sylwetką.

5. Lew ma dobrą postawę, która świetnie wygląda dzięki wysokiej, atletycznej sylwetce i wdzięcznym, płynnym ruchom. Zewnętrznie bardzo przystojny: ciemnozielone, szare lub brązowe wyraziste oczy zdobią twarz o silnej woli i szerokich brwiach, otoczoną grubymi pasmami.

6. Pełne wdzięku ruchy Panny podkreśla smukłość postaci. To bardzo poważny i skupiony znak. Zewnętrznie niezbyt jasne, ale atrakcyjne, w zasadzie czerpią korzyści z faktu, że nie mają skłonności do nadwagi.

Kilku francuskich aktorów, którzy bardzo się zmienili od czasu swojej pierwszej roli

7. Waga przyciąga do siebie jak magnes swoją piękną, wyrafinowaną twarzą. Wszystkie ich rysy są łagodne, a ich głos urzeka wyjątkowymi nutami.

8. Scorpion to ciemnowłosa, ciemnoskóra osoba o wzroku, jego sylwetka jest silna i zwarta. Emanują z niego fale autorytetu, więc nie jest mu trudno ujarzmić rozmówcę w krótkim czasie.

9. Strzelec zawsze się uśmiecha. Typowym przedstawicielem tego znaku jest otwarty, z nadwagą, nieco niezręczny, dobroduszny olbrzym.

10. Smukły Koziorożec o poważnych oczach i długim nosie często pasjonuje się sportem, co daje jego słabemu ciału niezbędną siłę. Idzie powoli, ale pewnie. Włosy są proste, a twarz szczupła.

11. Wodnik ma dobrą figurę ze stromymi szerokimi biodrami. Najważniejszą rzeczą, która go do siebie przyciąga, są jego oczy: ogromne i niesamowicie piękne.

12. Uśmiech Ryb jest ich główną bronią. Są urocze i piękne. Małej postury, często skłonnej do nadwagi, przyciągają swoim pięknem i urokiem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie