Ludzie szukają znaków dosłownie we wszystkim. Tym razem chcemy opowiedzieć Ci, w jaki sposób lęk przed niektórymi zwierzętami może scharakteryzować Twoją osobowość. Więc kogo z poniżej wymienionych zwierzaków najbardziej się boisz?

Pies. Jesteś nieufną i bardzo zamkniętą w sobie osobą. Byłeś wielokrotnie zdradzony przez swoich najlepszych przyjaciół. Nie wiesz, jak zapomnieć o tym i wybaczyć im. Przestałeś wierzyć w ludzi.

Kot. Boisz się przyszłości i tego, co ona może Ci przynieść. Brakuje ci pewności siebie. Za bardzo martwisz się opinia innych ludzi. Uwielbiasz otwartych ludzi i chcesz znać, jak Cię postrzegają.

Wąż. Musisz wszystko kontrolować. Zawsze starasz się być silny i nigdy nie przyznajesz się do słabości przed innymi ludźmi. Brakuje Ci elastyczności. Trudno Ci też dać upust własnym emocjom.

Pająk. W dzieciństwie twoja matka była wobec ciebie zbyt opiekuńcza. Albo była dla ciebie zbyt dużym autorytetem. Wolisz, aby wszystko bardzo jasno określone. Boisz się ludzi i sytuacji, których nie rozumiesz. Chcesz, aby ani jeden aspekt twojego życia nie wykraczał poza określone zasady.

Popularne wiadomości teraz

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

Mysz. Jesteś osoba nieśmiała i trudno ci dogadać się z innymi ludźmi. Boisz się nieprzyjemnych sytuacji i nie wiesz jak sobie z nimi radzić. Ciężko przyjmujesz każdą porażkę i dlatego łatwo się wycofujesz, nawet jeśli nie warto tego robić.

Nietoperz. Potrafisz wierzyć w dość dziwne i niewytłumaczalne rzeczy. Najbardziej boisz się siebie, ograniczając swój potencjał, a potem wpadasz na rzeczy, których nie powinieneś mieć. Często unikasz negatywnych sytuacji, nie wiedząc, jak z nich wyjść.

Osa. Jesteś niecierpliwy w swoich pragnieniach osiągnięcia czegoś. Nawet nieistotne rzeczy mogą doprowadzić Cię do szału. Jesteś bardzo drażliwy i często się kłócisz.

Szczur. Za bardzo się martwisz, nawet jeśli nie ma na to poważnego powodu. Samodzielnie mnożysz swoje problemy, nie chcąc trzeźwo spojrzeć na nie. Jesteś zbyt skupiony na opinii innych ludzi. Nie ufasz ludziom, którzy nie chcą otwarcie dzielić się swoją opinią.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie