Baran

Baran uwielbia być czyimś trofeum. Woli najpierw pójść na randkę, a dopiero potem się kochać. Oczekuje również, że w obecności innych będziesz ciągle go podziwiać. Baran nienawidzi, gdy kobieta flirtuje z innymi mężczyznami.

Byk

Mężczyźni spod tego znaku są wspaniałymi kochankami. Lubią najpierw zjeść pyszny obiad, a potem być całowanym przez Ciebie od stóp do głów. Zadbaj o luksus i spokój w pokoju, na pewno zostaniesz za to nagrodzona. Byk nie lubi spać w cudzym łóżku.

Bliźnięta

Wszystkie dziewczyny, które nadal zakochują się w przedstawicielach tego znaku zodiaku, nie martwią się o to, że nawet pomimo ich seksownego stroju wielu mężczyzn spod tego znaku nie zbyt interesuje seks. Przed seksem Bliźnięta lubią flirtować i prowadzić dowcipne rozmowy. Gdy tylko zaciągniesz takiego mężczyznę do swojego łóżka, przed tobą pojawi się nowy problem – brak zaufania. Biorąc pod uwagę jego ciekawą naturę, jednym z możliwych sposobów na to jest trzymanie go zawsze w stanie nierozwiązanej sytuacji.

Rak

Jeśli pociąga cię Rak, bądź przygotowana na grę zgodnie z zasadami jego ego. To najbardziej wymagający mężczyźni w całym kręgu zodiakalnym. Pragną kontaktu fizycznego, miłości i pewności emocjonalnej. Musisz nieustannie demonstrować i udowadniać mu swoją miłość. Oznacza to, że musisz dotrzymać obietnic, które mu złożyłaś. Rak musi być w stanie Ci zaufać, w przeciwnym razie nie będziesz miała żadnej wolności erotycznej w tym związku.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Kożuchowska w długich włosach! Nowa fryzura odmłodziła ją o dziesięć lat

Asystent, nie lider: mąż Elżbiety II porównał kiedyś Kate Middleton do księżnej Diany

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Wszystkie znaki zodiaku mają aniołów stróżów. Do czego są zdolni i jak prosić o pomoc

Lew

Jeśli spotykasz się z mężczyzną spod tego znaku, staraj się nieustannie mówić mu komplementy i bądź wyjątkowo szczera. Chwal jego niesamowitą umiejętność zarabiania dużych pieniędzy. Upewnij się, że jest przekonany, że uważasz go za geniusza. Lwy lubią ludzi, którzy im schlebiają. Nigdy nie krytykuj tego mężczyzny, bo przez to możesz zapomnieć o uprawianiu z nim seksu.

Panna

W większości przypadków Panny są maniakami kontroli. Najczęściej wymyślają dla siebie jakiś fikcyjny świat i w nim żyją. Jest to zazwyczaj bardzo pragmatyczny świat i jest to idealne miejsce do realizacji ich długofalowych celów. Nic nie kręci Panny bardziej niż idea zaangażowania. Unikaj przesadnie seksownych strojów, ponieważ Panny tego nie docenią.

Waga

Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem mają dobre poczucie humoru, dosłownie zaprogramowane na osiągnięcie jakiejkolwiek formy intymności. Uzyskanie od nich szczerej odpowiedzi może zająć tygodnie. To rodzaj reakcji obronnej, ponieważ Waga nie lubi, gdy ludzie zbytnio się do nich przywiązują. Ci mężczyźni uwielbiają być proaktywni i bardzo szybko tracą zainteresowanie osobą, której nie mogą kontrolować lub dla której nie muszą się zbytnio starać.

Skorpion

Skorpiony kierują się zazdrością. Chcą dziewczyny, którą chcą inni mężczyźni. Z drugiej strony możesz być biedna, w ciąży, ale jeśli uzna, że ​​jesteś pożądana, nie opuści cię tak łatwo.

Strzelec

Ci zmysłowi mężczyźni uwielbiają dobre jedzenie i picie, perfumy i wszystko, co ładnie pachnie. Ale nienawidzą zazdrości i prób kontrolowania ich. Lubią też wyglądać na nieprzystępne. Ponieważ znak ten jest symbolem podróży, ten mężczyzna będzie zachwycony planowaniem podróży. Świetnym pomysłem jest uwiedzenie go w pociągu lub w hotelu. Ponadto Strzelcy uwielbiają egzotyczne miejsca, takie jak pustynie i górskie szczyty.

Koziorożec

Koziorożec czuje się najlepiej, gdy jest przekonany, że możesz zapewnić mu wsparcie i miłość, której potrzebuje. Już sama twoja obecność we właściwym czasie i we właściwym miejscu zwiększy twoją wartość dla tego mężczyzny. Koziorożce uwielbiają luksus, więc zaproponuj udekorować jego mieszkania, a on od razu zacznie uważać cię za bardzo seksowną kobietę.

Wodnik

Najlepszym rozrywką dla Wodnika są długie rozmowy z kimś, kogo on kocha. Lubi rozmawiać o sobie i swoich długoterminowych celach, więc nie zapomnij pochwalić jego planów na przyszłość. Mężczyźni urodzeni pod tym znakiem zodiaku kochają wszystko, co jest związane z modą czy kulturą. Modny strój jest dobra przynęta dla Wodnika.

Ryby

Ryby chętnie podzielą się z tobą wszystkim, nawet pieniędzmi, ponieważ uważają, że posiadanie wspólnego konta bankowego jest bardzo seksowne. Jednak emocjonalnie Ryby są bardzo niepewnym siebie znakiem. Musisz stale ich przekonywać, że są dla Ciebie na pierwszym miejscu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie