Ten artykuł skierowany jest przede wszystkim do osób, które ukończyły już 40 rok życia. Co dzieje się podczas tego cyklu życia z astrologicznego punktu widzenia? I dlaczego tak ważne jest, aby dożyć 84 lata?

Życie każdej żywej istoty na ziemi jest cykliczne. Jak zmiana pór roku wpływa na roślinę, tak zmiana cykli planetarnych wpływa na człowieka. 12 domów horoskopu odpowiada 12 siedmioletnim segmentom życia człowieka, którego średnia długość życia wynosi 84 lata: 7 × 12 = 84.

Punkt Życia przechodzi przez zodiak co siedem lat, zaczynając od znaku Barana, a każdy siedmioletni okres stawia nowe wyzwania w nowych okolicznościach.

Mamy więc do czynienia ze ściśle uregulowanym układem czynników, który zaczynamy realizować w wieku dorosłym.

Liczba ta odpowiada cyklowi cyrkulacyjnemu Urana z siedmioletnimi przerwami w każdym domu horoskopu z dominującą wartością pola.

Popularne wiadomości teraz

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Kolejny sekret rozstania Wojciechowskiej i Kossakowskiego wyszedł na jaw

Żołnierz dowiedział się, że jego żona miała aż 60 kochanków. Jego zemsta była słodka

Modne fryzury dla pań po 50-tce. Z takimi włosami elegancki wygląd jest gwarantowany

W astrologii wschodniej uważa się, ze koniecznie trzeba dożyc do 84 roku życia, ponieważ po tym wieku dusza ma szansę na zawsze wydostać się z doliny cierpienia: ziemskich cykli powtarzających się narodzin i śmierci.

Najbardziej bolesny wiek dla człowieka to 29,5 lat, pierwszy powrót Saturna, kiedy człowiek po raz pierwszy odczuwa cały ciężar i surowość życia, tym razem symbolicznie odzwierciedla się w piątym domu, domu narodzin dzieci i pojawienia się kochanków i kochanek.

W tym okresie człowiek popełnia wiele błędów, czasem nieodwracalnych, wtedy nadchodzi kryzys 35 lat, kiedy człowiek po raz pierwszy zadaje sobie pytanie: „Czy to, co robię, jest warte takich wysiłków i po co mi to wszystko?"  Akurat od odpowiedzi na to pytanie zależy przyszłość kryzysu 42-49 lat.

W wieku 42 lat aktywuje się temat siódmego domu – małżeństwo i związki partnerskie. I jeśli do tego wieku duchowa jedność z małżonkiem nie została osiągnięta, a co gorsza, rezultatem życia jest samotność, to na tym etapie istnieje jasna wizja bagna, w którym utknąłeś, i najważniejsze jest poszukiwanie dróg wyzwolenia się z niego.

W rzeczywistości krąg astrologiczny pokazuje, że filozofia i propaganda „ageizmu” w społeczeństwie kradnie ci lato i dojrzałość, którymi człowiek powinien się w pełni cieszyć.

Każda osoba ma swoje własne bagno, które może pozornie wyglądać na ugruntowany i zarośnięty powiązaniami i tradycjami, system wartości. W tym czasie człowiek dochodzi do wniosku, że życie, jak się okazuje, jest mierzone nie liczbą przeżytych lat, ale liczbą lat, które ma jeszcze przeżyć w przyszłości.

Pomyśl o sobie, gdy miałeś 20 lat. Czy czterdziestolatkowie wydawali ci się starcami? Jak traktowałeś starszych osób? Jak się czułeś, patrząc na 70-latków?

Stąd sporo niedorzecznych, pełnych wręcz cynizmu artykułów młodych autorów, którzy aktywnie uczą nas „jak zachować młodość” – prowadzona jest agresywna propaganda młodości, i nawet 35-latkowie należą już do kategorii osób starszych.

Wiosna i lato to różne pory roku, ale z całego świata mówią, że „kwiat sakura” jest lepszy i cenniejszy niż dojrzała wiśnia, a sama dojrzała „wiśnia na torcie” wydaje się bezwartościowa i niepotrzebna, ze względu na brak estetycznej formy pachnącego kwiatu.

Nadchodzi 40-ka, a potem 50-ka. Patrząc wstecz, zdajemy sobie sprawę, że minęło jakieś 25 lat i mówimy sobie; tak, tylko 25 lat, ale to była cała epoka - z życiem rodzinnym, wychowywaniem dzieci, życiem pełnym sensu, z pogrążeniem w pracy, bezsennymi nocami, zmartwieniami, niepokojami.

I nagle wiele rzeczy się rozpada i znika, pojawia się lek przed przyszłą samotnością, przychodzi świadomość, że jest jeszcze tyle czasu do życia! Ale jak? Z kim?

To czas rozstania z rodzicami, z dziećmi, czas pustego gniazda rodzinnego. To czas trudów, często utraty pracy i pierwszych poważnych problemów zdrowotnych. Ale nie tylko.

Od 42 do 49 lat niebiański zegar symbolicznie przechodzi przez siódmy dom – Dom Małżeństwa, partnerstwa, wartości rodzinnych. To właśnie w tym czasie niebiański astrologiczny zegar losu ponownie przekracza Punkt Małżeństwa, Punkt Niebiańskiej Miłości, Punkt Idealnego Partnera. I dotyczy to absolutnie wszystkich – zarówno mężczyzn, jak i kobiet.

Okres od 42 do 63 lat to Twoje lato, więc nie pozwól nikomu go ukraść!

W tym czasie często zawierane są nowe małżeństwa, pomimo potępienia dorosłych dzieci, życie wypełnia się nowym sensem, nowymi zdolnościami twórczymi i otwierają się nowe horyzonty w karierze.

Człowiek jest już w pełni świadomy prawdziwej wartości relacji i buduje je w oparciu o swoje życiowe doświadczenia. Człowiek zdaje sobie sprawę, że ma, jak się okazuje, nie tylko czas wiosny, ale i LATO. A poza latem jeszcze będzie jesień – zbiór owoców i jagód!

Małżeństwo, które kiedyś zostało zawarte z powodu narodzin dziecka, rozpada się, gdy dziecko wchodzi w dorosłość. Podobnie jak małżeństwa, które zawierano z pośpiechu, leku przed samotnością, pod presją rodziców, z materialnych powodów, na złość i tak dalej.

W tym wieku pojawia się ostra świadomość skończoności życia, a wraz z odejściem rodziców pojawia się nowa wizja bezsensu wielu rzeczy, które wcześniej wydawały się bardzo ważne.

I tutaj ważne jest, aby polegać na urańskim cyklu bytu. Powitać każdą siedmioletnią rocznicę z radością z nowego odkrycia ścieżki i dostroić się do satysfakcjonującego życia aż do zachodu słońca.

Ważne jest, aby z czasem zdać sobie sprawę, że wejście w wiek 40 lat jest tradycyjnie wskazywane przez 7. dom horoskopu, a symbolicznie przechodzi przez dolną połowę horoskopu - 6 domów, 6 okresów po siedem lat życia, 6 znaków zodiaku. A masz jeszcze sześć, i do ostatniego dwunastego znaku jeszcze daleko.

Od okresu 42-63 lat zależy Twój wygląd i przyszłość po osiągnięciu wieku 63 lat. Dlatego 60-latkowie wyglądają bardzo różnie: niektórzy nie wydają się być dotknięci upływającym czasem, podczas gdy inni szybko więdną i starzeją się.

Ale to w tych trzech siedmiu latach zaczyna się twoje lato, a los daje nowa szanse tworzenia małżeństwa i rodziny, nową szansę na start w karierze, nową szansę na duchową odnowę jako szansę naprawienia wszystkich błędów popełnionych w młodości.

W wieku 49 lat Uran wchodzi w ósmy cykl swojego ruchu i w tym okresie następuje ostateczne rozstanie ze starym ciężarem problemów, ludzie mają dużą liczbę powtórnych małżeństw, które pomagają im zachować ich ciało i duszę w przyszłości dzięki ogniu dojrzałej miłości, a w wieku 56 lat człowiek symbolicznie przeżywa swoje trzecie narodziny.

W tym okresie to Merkury daje kolejne długie lata życia i zdrowia. Merkury jest symbolem informacji, komunikacji. Merkury jest skarbnicą mądrości naszych przodków oraz uzdrowienia duszy i ciała. To odmładzający ogień słoneczny.

Jest to informacyjny merkuriański składnik naszego życia, który potrafi nas odmłodzić. Dlatego osoby, które spędzają dużo czasu na czytaniu, nauczaniu, pracy z informacjami, pisaniu czegoś, badaniu, studiowaniu przez całe życie, wyglądają znacznie młodziej i żyją dłużej niż ci, których zainteresowania nie wykraczają poza codzienne zmartwienia. Jest to informacja, która zawiera cząsteczki czasu – „chronos”, które spowalniają biologiczne starzenie się.

Osoba, która przeżyła cykl ósmego domu, która zdołała odtworzyć się na nowo i odnowić w tym okresie, otrzymuje jeszcze trzy kolejne siedem lat najbardziej aktywnej fazy życia, z nowymi osiągnięciami, nowymi szczytami kariery i uznania oraz często z nowym partnerem, który w pełni spełnia ich oczekiwania.

Pozytywne nastawienie do życia, rozwiązanie problemów małżeńskich i nowe odrodzenie w wieku 42 lat zwiastuje zawodowy start w momencie włączenia do dziesiątego domu sławy i uznania w wieku od 63 do 70 lat.

W tym czasie człowiek zdaje sobie sprawę i otrzymuje owoce całego swojego bagażu zawodowego i twórczego, sławę i uznanie, aby później po włączeniu 11 domu radości, do 77 roku życia mógł w pełni tworzyć swoje arcydzieła, uczyć mądrości młodsze pokolenia, spędzać czas z przyjaciółmi, nie ograniczając się małym światem w czterech ścianach, oraz w pełni cieszyć się życiem.

Co więcej, nieuchronnie nastąpi włączenie 12 domu, domu samotności, w którym człowiek może podsumować życie, w końcu skupić się na swoim świecie duchowym. Akurat w tym czasie ludzie często, jak po raz pierwszy, odczuwają związek z Bogiem, angażują się w praktyki duchowe i odkrywają nieznane aspekty życia...

Dalej, po cyklu Uranu, jeśli Bóg daje człowiekowi kontynuację życia, jest to wielki i cenny dar, co oznacza, że ​​człowiek na to zasługuje i wciąż jest potrzebny na Ziemi, całkowicie wolny od karmy. Wtedy osoba staje się Strażnikiem Rodziny.

Póki starsze ludzie żyją, klan umacnia się, rozkwita, wzbogaca się, a drzwi śmierci są symbolicznie zamknięte dla reszty rodziny.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie