Baran

Na pierwszej randce dziewczyna Barana gra albo strasznie zajętą ​​bizneswoman: "Mów, w rzeczywistości mój czas jest zbyt drogi i bez bzdur - jeszcze nie zdecydowałam, czy pasujesz do mojego kręgu i rutyny" - albo kapryśny księżniczka: „Chodź, zaskocz mnie i pokaż, dlaczego powinnam wybrać ciebie”. Tak, w jej zachowaniu jest wezwanie, ale spodziewa się, że nowa znajomość będzie kontynuowana. Jednak seks jest zawsze możliwy, jeśli od dawna nikogo nie miała.

Moja teściowa jest okropna. Najlepsze i najgorsze teściowe według znaku zodiaku

Byk

Przyjdź na randkę z dziewczyną Byk z jedną skromną różą - potem od razu spierdalaj. Lubi tylko hojne gesty. Nie chce też mówić o „nic”. Trzeba ją imponować i podbijać rozważaniami o premierach teatralnych, wystawach nowomodnych, forach gospodarczych. Uprawiaj seks, jeśli się upije, ale nie przekracza swojej dawki.

Popularne wiadomości teraz

Agnieszka Kaczorowska urodziła! Szczęśliwa mama pochwaliła się zdjęciem z maluszkiem

Richardson chwali się gorącą fotką z nowym partnerem. Fani: „Niech mąż wie, co stracił”

Oliwia Bieniuk odsłoniła za dużo: 19-latka pokazała się w odważnej sukni (FOTO)

Janusz Józefowicz potwierdza krążące plotki

Bliźnięta

Mnóstwo rozmów i flirtów, frywolne żarty, chęć poruszenia i sprowokowania nowej znajomości. Nie jest jednak faktem, że cała ta ostentacyjna dyspozycyjność doprowadzi do czegoś więcej niż pożegnalnego pocałunku. Dziewczyna Bliźnięta przychodzi na pierwszą randkę, żeby się dobrze bawić, porozmawiać o sobie, posłuchać czegoś ciekawego i dobrze się bawić. Nie zawsze postrzega spotkanie jako preludium do seksu, a także do związków.

Rak

Dziewczyna Rak na pierwszej randce jest podejrzliwa, w każdych słowach nowej znajomości szuka sekretnego znaczenia, a drugie dno, bacznie obserwując maniery, wyłapuje przypadkowe ostrzeżenia i skanuje je fenomenalną intuicją. Po dwóch kieliszkach wina z reguły staje się emocjonalna – zacznie prowadzić długie monologi o niedoskonałościach świata, ale nadal nie pozwoli sobie na pocałunek.

Nieprawidłowy przypadek: 39-letnia kobieta zaszła w ciążę dwa razy w ciągu trzech tygodni (Zdjęcia)

Lew

Dziewczyna Lew na pierwszej randce zachowuje się uroczo. Udaje jej się popisywać, imponować, szokować i wypowiadać takie maksymy, że nowy znajomy czuje się przegrany z nudnym życiem osobistym. W międzyczasie udaje jej się aktywnie pracować z widelcem, flirtować z mężczyznami wokół, robić niejednoznaczne żarty i podpowiadać, aby kontynuować spotkanie w bardziej intymnej atmosferze.

Panna

Panna na pierwszej randce „wycenione”: skanuje wygląd nowego znajomego, testuje go pod kątem hojności i umiejętności prowadzenia rozmowy. A czasem nawet organizuje formalne przesłuchanie, nie wstydząc się miesięcznych dochodów, pozycji, dziedziczności, majątku. A tak przy okazji, jeśli zgodzi się kontynuować spotkanie w pozycji poziomej, najprawdopodobniej to spotkanie będzie nie tylko pierwszym, ale i ostatnim.

Waga

Dziewczyna Waga na pierwszej randce jest tak nieprzewidywalna, że ​​nie wie, jak się zachować w następnej chwili: śpieszy się zrzucić nowej znajomości szczegóły z życia wszystkich swoich przyjaciół lub zamyka się w toalecie i zaczyna do niej pisać SMS-y były chłopak. I na pewno postara się zaimponować jak najwięcej, nawet jeśli jeszcze nie zdecydowała, czy chce kontynuować związek. Bardzo ważne jest dla niej, aby jej mąż był zafascynowany i niezbyt urażony, jeśli tym razem odmówi mu seksu.

Skorpion

Dziewczyna Skorpion na pierwszej randce otwarcie kpi z nowej znajomości. Łapie szum, zmuszając nawet najbardziej pewnych siebie do rumienia się, blednięcia, kołysania się i chwytania za głowę. Jej zgryźliwe żarty ograniczają jej apetyt, ale dziwnie pobudzają pragnienie seksu. A oto wpadka. Ten magiczny „wrzód” nie pozwala każdemu na ciało, bo jeśli człowiek jest znudzony i zagubiony od „niewinnych” uwag, bijących na egoizm, to w łóżku raczej go nie zaspokoi.

Strzelec

Dziewczyna Strzelec na pierwszej randce od razu stawia wszystkie kropki nad "i" - jest gospodynią sytuacji, ao tym się nie dyskutuje. Więc wszystko będzie tak, jak postanowiła: skoki spadochronowe, nocne wyścigi uliczne lub gorący seks na stole bilardowym. Nic nie zależy od nowej znajomości: może albo uciec, albo, jeśli ma odwagę zostać, odpowiedzieć. A ta genialna osoba jest w stanie przyciągnąć przyjaciela na pierwszej randce; nie, nie jako wsparcie moralne, tylko o wiele więcej zabawy.

Koziorożec

Koziorożec pierwszą randkę poświęca na zebranie informacji i ocenę potencjalnego partnera. Zadaje zawiłe pytania, testuje jego zdolności intelektualne, dowiaduje się wszystkiego o bogactwie i perspektywach, a następnie decyduje, co konkretnie może mu się przydać w gospodarce (w karierze, w finansach - należy to podkreślić). Nie można nawet liczyć na seks z nią po pierwszej randce, bo na przyjęcie do ciała i tak trzeba sobie zapracować dokonując pewnej „przedpłaty” z pewnymi gwarancjami.

Wodnik

Dziewczyna Wodnik na pierwszej randce w większości milczy i gromadzi wrażenia, po drodze decydując, czego chce od nowego znajomego - domu i siedmiu małych Wodników lub po prostu przyjaciół. I postanawia czysto teoretycznie dla zabawy, jak do każdego z tych punktów, często aranżuje człowieka „kolejkę górską”, potem podchodzi, a potem znika bez żadnego wyjaśnienia. Jeśli chodzi o seks, nie należy na niego liczyć na pierwszej randce.

Ryby

Dziewczyna Ryb na pierwszej randce jest przedstawiana na dwa sposoby: najpierw jest romantyczną, zwiewną, wzniosłą istotą, która delikatnie popija koktajl i uważnie słucha nowej znajomości, a potem udaje jej się upić do różowego smarka i uderzyć zła kaustyka i bezkompromisowość. Jeśli mężczyźnie uda się zmienić wektor jej wypowiedzi i zasłużyć sobie na uczucia, to pierwsza randka może równie dobrze zakończyć się seksem, nawet bardzo gorącym, jeśli oczywiście nie zaśnie.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie